Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jankoviću mlajšemu gradi naselje hiš Hilda Tovšak

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (50)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397

jacktop je napisal(a):

 
  Domnevam da je novinar tak odgovor pričakoval, saj nekako mora preveriti zadevo še z druge plati. Meni je bolj všeč to da se je zadeve sploh lotil in jo objavil. Zdi se mi da drugi objavijo kar tisto kar jim Odsek za dezinformacije oz. stike z javnostnmi pošljejo. Sem pa tja očitno kdo tuid ka razišče in šele na to objavi.
 
seveda sem pričakoval tak odgovor in seveda sem domneval, da mu na podlagi mnogih izkušenj iz preteklosti noben bralec ne bo verjel. niso ljudje tako butasti kot si jankovići predstavljajo. so pa točno toliko, ali še bolj, pohlevni.
novica 

Neposredni odgovori na sporočilo št. 417954

Strani: 1

anon-74683 sporočil: 2.063

novica je napisal(a):

 
seveda sem pričakoval tak odgovor in seveda sem domneval, da mu na podlagi mnogih izkušenj iz preteklosti noben bralec ne bo verjel. niso ljudje tako butasti kot si jankovići predstavljajo. so pa točno toliko, ali še bolj, pohlevni.
novica 
 hehe tale je pa za bob leta :)
anon-187880 sporočil: 302

novica je napisal(a):

 
seveda sem pričakoval tak odgovor in seveda sem domneval, da mu na podlagi mnogih izkušenj iz preteklosti noben bralec ne bo verjel. niso ljudje tako butasti kot si jankovići predstavljajo. so pa točno toliko, ali še bolj, pohlevni.
novica 
 
Novica, pohvale za tale clanek in se predvsem za tale komentar!
anon-52816 sporočil: 135

novica je napisal(a):

 
seveda sem pričakoval tak odgovor in seveda sem domneval, da mu na podlagi mnogih izkušenj iz preteklosti noben bralec ne bo verjel. niso ljudje tako butasti kot si jankovići predstavljajo. so pa točno toliko, ali še bolj, pohlevni.
novica 
 
Zakaj pa ga je potem takšna večina izbrala za župana? In ali misliš, da ga ne bi ponovno?
Ta paradoksalni fenomen z Jankovičem me zelo spominja na tistega od Busha ml. v ZDA.

Že sam Einstein je dejal, da je neumnost ljudi neskončna.

Strani: 1