Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V nesreči na Blanci brez krivcev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-129959 sporočil: 13.643
[Glavni forum] Tema: Re: V nesreči na Blanci brez krivcev
[#412696] 22.01.09 12:44 · odgovor na: anon-24983 (#412644)
Odgovori   +    0
heh, nekaj podobnega se je "zgodilo" tudi meni : kriminalni direktor mi po pravnomočni sodbi ni hotel izplačati denarja, ki mi ga je neupravičeno pokradel, in je zato ( povsem samovoljno ! ) pričel izplačevati "na obroke" in pa po modalitetii, ki si jo je sam sebi "predpisal"; češ, da če bi mi pokradeni denar vrnil v celoti in takoj, da bi šel javni zavod, kateremu on "direkt-o-kuje", v stečaj ...(?) ; mater jim birokratsko balkansko, in pa njihovo nedotakljivo "poslovno logiko" ! _ _ _ (sic !)

jasno pa je bilo, da je z izplačilom samo zavlačeval, ker ... ker je bilo med t.im. prijatelji očitno dogovorjeno, da bodo na Vrhovnem sodišču poskrbeli, da javni zavod ne bo šel "v stečaj" ! _ _ _ Vrhovno s. RS je namreč potom nekaterih svojih pogreznjenih_ _ _ pooblaščencev t.im. sodnikov s kriminalno "sodbo" ( s takšno, ki je šlo preverljivo in dokazljivo proti svoji lastni pravosodni praksi VS v Republiki Sloveniji v podobnih primerih -in pa, celo, oziroma, ravno zato - brez vsakršne za kaj takega argumentirane obrazložitve , oni so vendar Vrhovni sodniki v RS; kdo jim pa kaj more ??_ _ _ ) pravnomočno sodbo Višjega delovnega sodišča RS SPREMENILO   - sic! ( brez vsakršnih novih dokazov ali novih dejstev- izključno pa, na podlagi v "obrazložitvi" kadar koli ponovno preverljivih vsebinskih LAŽI in PODTIKANJ ! ) tako, da je kriminalni direktor zmagal ( bil za svoj mobbing in pa že dokazana kriminalna dejanja službenih opustitev v mojo škodo iz te zadeve, itd. - oproščen ), jaz pa ostal BREZ PRAVICE V TEJ DRŽAVI IN PA BREZ VSEGA DENARJA !!! _ _ _ _ _ _ )

kriminalisti, inšpektorji za delo, davčni inšpektorji, tožilci, sodniki, itd., ipd. iz te "države" : BRAVO !

KAFKOVSKEPRAVLJICEVASNIMAJORADE, -BIROKRATI ZAHOJENI !

W DRŽAVA OD KURCA !