Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V nesreči na Blanci brez krivcev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24983 sporočil: 7.885
[Glavni forum] Tema: Re: V nesreči na Blanci brez krivcev
[#412644] 22.01.09 11:50 · odgovor na: najobj (#412579)
Odgovori   +    4

najobj je napisal(a):

 
... ja, skrajni cajt je, da začnejo naši vrli policaji preganjati ponudnike Rent a car storitev, ko kakšen pijanec z najetim avtom koga pregazi ... joj, kje jaz živim ...
No ja, če ne veš kje živiš ti lahko jaz povem. Ko je mene en lopov okoli prinesel, pa sem dal zahtevek da lopovu blokirajo penzijo, priložil tudi dokaze, da je to že počel, da se je izogibal plačilu. Pa še lepo sem napisal, da bo majmun vzel kredit.
Pa odvetnik lepo napiše, da ne obstaja nobena nevarnost. Pa je sodišče lepo počakalo skoraj 3 mesece, da je lahko vzel kredit, potem sem se pa lahko pod nosom obrisal. No ko je vzel kredit so mu pa blokirali, samo nisem potem nikoli prišel na vrsto, ko je vrla oblast sklenila da se ne sme več trgati, da mora ostati minimalna plača, prej je bila zajamčena.
Boli jih pa če jaz niti zajamčene nimam.
No potlej sem šel do tožilke, da vložim kazensko ovadbo zaradi izogibanja plačila, če ga že zato niso hoteli preganjati, ker me je oskubel. Sem ji lepo povedal, kdaj in kje je vzel kredit, prvo kar sem slišal, je bilo da jaz tega ne bi smel vedet, ker so to osebni podatki. No ja sem ji povedal, da živi v zmoti, da ne more ona meni govorit kaj jaz lahko vem, kaj ne, ker ne more od mene zahtevat, da hodim po svetu z zavezanimi očmi in zamašenimi ušesi.
No potem pa je sledila neverjetna obrazložitev. Da ne more dokazati, da se je s tem izognil plačilu, ker je morda potreboval denar.
No ja potlej se mi je pa strgalo, dobro da jo je babnica zbrisala, ker bi jo razbil, pa če ne pridem več ven iz aresta. Se mi je čisto utrgalo, ko sem to slišal. Oni lepo pokrade denar, pa še ga rabi, onemu ki ga pokradejo pa ne rabi nič. No ja po tej logiki bi sledilo, če oropaš banko, ker rabiš denar je v redu, če jo pa za hec greš pa sedet.
Samo očitno sta se obe odlično izkazali. Sodnica je napredovala v namestnico sodišča, tožilka pa v svetnico. Obe sta bili nagrajeni, pa mater jim brezobrazno zdaj pa še višje plače hočejo.
Evo to je slovenska realnost in neodvisno kaj vem kaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 412644

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Re: V nesreči na Blanci brez krivcev
[#412659] 22.01.09 12:04 · odgovor na: anon-24983 (#412644)
Odgovori   +    2

fiston je napisal(a):

No ja, če ne veš kje živiš ti lahko jaz povem. Ko je mene en lopov okoli prinesel, pa sem dal zahtevek da lopovu blokirajo penzijo, priložil tudi dokaze, da je to že počel, da se je izogibal plačilu. Pa še lepo sem napisal, da bo majmun vzel kredit.
Pa odvetnik lepo napiše, da ne obstaja nobena nevarnost. Pa je sodišče lepo počakalo skoraj 3 mesece, da je lahko vzel kredit, potem sem se pa lahko pod nosom obrisal. No ko je vzel kredit so mu pa blokirali, samo nisem potem nikoli prišel na vrsto, ko je vrla oblast sklenila da se ne sme več trgati, da mora ostati minimalna plača, prej je bila zajamčena.
Boli jih pa če jaz niti zajamčene nimam.
No potlej sem šel do tožilke, da vložim kazensko ovadbo zaradi izogibanja plačila, če ga že zato niso hoteli preganjati, ker me je oskubel. Sem ji lepo povedal, kdaj in kje je vzel kredit, prvo kar sem slišal, je bilo da jaz tega ne bi smel vedet, ker so to osebni podatki. No ja sem ji povedal, da živi v zmoti, da ne more ona meni govorit kaj jaz lahko vem, kaj ne, ker ne more od mene zahtevat, da hodim po svetu z zavezanimi očmi in zamašenimi ušesi.
No potem pa je sledila neverjetna obrazložitev. Da ne more dokazati, da se je s tem izognil plačilu, ker je morda potreboval denar.
No ja potlej se mi je pa strgalo, dobro da jo je babnica zbrisala, ker bi jo razbil, pa če ne pridem več ven iz aresta. Se mi je čisto utrgalo, ko sem to slišal. Oni lepo pokrade denar, pa še ga rabi, onemu ki ga pokradejo pa ne rabi nič. No ja po tej logiki bi sledilo, če oropaš banko, ker rabiš denar je v redu, če jo pa za hec greš pa sedet.
Samo očitno sta se obe odlično izkazali. Sodnica je napredovala v namestnico sodišča, tožilka pa v svetnico. Obe sta bili nagrajeni, pa mater jim brezobrazno zdaj pa še višje plače hočejo.
Evo to je slovenska realnost in neodvisno kaj vem kaj.
 
... eh, jebiga ... ko sem jaz na gimnazijo hodil, so rekli, da je na pravu samo flourografiranje obvezno ... zgleda, da sta punci moja generacija ...
bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Re: V nesreči na Blanci brez krivcev
[#412662] 22.01.09 12:07 · odgovor na: anon-24983 (#412644)
Odgovori   +    1

fiston je napisal(a):

No ja, če ne veš kje živiš ti lahko jaz povem. Ko je mene en lopov okoli prinesel, pa sem dal zahtevek da lopovu blokirajo penzijo, priložil tudi dokaze, da je to že počel, da se je izogibal plačilu. Pa še lepo sem napisal, da bo majmun vzel kredit.
Pa odvetnik lepo napiše, da ne obstaja nobena nevarnost. Pa je sodišče lepo počakalo skoraj 3 mesece, da je lahko vzel kredit, potem sem se pa lahko pod nosom obrisal. No ko je vzel kredit so mu pa blokirali, samo nisem potem nikoli prišel na vrsto, ko je vrla oblast sklenila da se ne sme več trgati, da mora ostati minimalna plača, prej je bila zajamčena.
Boli jih pa če jaz niti zajamčene nimam.
No potlej sem šel do tožilke, da vložim kazensko ovadbo zaradi izogibanja plačila, če ga že zato niso hoteli preganjati, ker me je oskubel. Sem ji lepo povedal, kdaj in kje je vzel kredit, prvo kar sem slišal, je bilo da jaz tega ne bi smel vedet, ker so to osebni podatki. No ja sem ji povedal, da živi v zmoti, da ne more ona meni govorit kaj jaz lahko vem, kaj ne, ker ne more od mene zahtevat, da hodim po svetu z zavezanimi očmi in zamašenimi ušesi.
No potem pa je sledila neverjetna obrazložitev. Da ne more dokazati, da se je s tem izognil plačilu, ker je morda potreboval denar.
No ja potlej se mi je pa strgalo, dobro da jo je babnica zbrisala, ker bi jo razbil, pa če ne pridem več ven iz aresta. Se mi je čisto utrgalo, ko sem to slišal. Oni lepo pokrade denar, pa še ga rabi, onemu ki ga pokradejo pa ne rabi nič. No ja po tej logiki bi sledilo, če oropaš banko, ker rabiš denar je v redu, če jo pa za hec greš pa sedet.
Samo očitno sta se obe odlično izkazali. Sodnica je napredovala v namestnico sodišča, tožilka pa v svetnico. Obe sta bili nagrajeni, pa mater jim brezobrazno zdaj pa še višje plače hočejo.
Evo to je slovenska realnost in neodvisno kaj vem kaj.
 
Ti ne razumes. Slovenski sistem ima socialo vgrajeno v vsaki pori.

Jasno je, da je sistem bolj socialen, ce njemu dovoli taksne pizdarije, tebi pa ne. On si ne more zasluziti denarja, ti si si ga pa ocitno lahko...
anon-129959 sporočil: 13.643
[Glavni forum] Tema: Re: V nesreči na Blanci brez krivcev
[#412696] 22.01.09 12:44 · odgovor na: anon-24983 (#412644)
Odgovori   +    0
heh, nekaj podobnega se je "zgodilo" tudi meni : kriminalni direktor mi po pravnomočni sodbi ni hotel izplačati denarja, ki mi ga je neupravičeno pokradel, in je zato ( povsem samovoljno ! ) pričel izplačevati "na obroke" in pa po modalitetii, ki si jo je sam sebi "predpisal"; češ, da če bi mi pokradeni denar vrnil v celoti in takoj, da bi šel javni zavod, kateremu on "direkt-o-kuje", v stečaj ...(?) ; mater jim birokratsko balkansko, in pa njihovo nedotakljivo "poslovno logiko" ! _ _ _ (sic !)

jasno pa je bilo, da je z izplačilom samo zavlačeval, ker ... ker je bilo med t.im. prijatelji očitno dogovorjeno, da bodo na Vrhovnem sodišču poskrbeli, da javni zavod ne bo šel "v stečaj" ! _ _ _ Vrhovno s. RS je namreč potom nekaterih svojih pogreznjenih_ _ _ pooblaščencev t.im. sodnikov s kriminalno "sodbo" ( s takšno, ki je šlo preverljivo in dokazljivo proti svoji lastni pravosodni praksi VS v Republiki Sloveniji v podobnih primerih -in pa, celo, oziroma, ravno zato - brez vsakršne za kaj takega argumentirane obrazložitve , oni so vendar Vrhovni sodniki v RS; kdo jim pa kaj more ??_ _ _ ) pravnomočno sodbo Višjega delovnega sodišča RS SPREMENILO   - sic! ( brez vsakršnih novih dokazov ali novih dejstev- izključno pa, na podlagi v "obrazložitvi" kadar koli ponovno preverljivih vsebinskih LAŽI in PODTIKANJ ! ) tako, da je kriminalni direktor zmagal ( bil za svoj mobbing in pa že dokazana kriminalna dejanja službenih opustitev v mojo škodo iz te zadeve, itd. - oproščen ), jaz pa ostal BREZ PRAVICE V TEJ DRŽAVI IN PA BREZ VSEGA DENARJA !!! _ _ _ _ _ _ )

kriminalisti, inšpektorji za delo, davčni inšpektorji, tožilci, sodniki, itd., ipd. iz te "države" : BRAVO !

KAFKOVSKEPRAVLJICEVASNIMAJORADE, -BIROKRATI ZAHOJENI !

W DRŽAVA OD KURCA !

Strani: 1