Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-171999 sporočil: 1.852

Moneta je napisal(a):

 
To je že OK kar praviš, pa vseeno: mi lahko odgovoriš KAKO se IZPOSTAVLJATA rulji? Pač, ljudje ocenjujejo novinarske prispevke Tomaža Sršena...
Le kako naj bi se izpostavljal rulji Robert Gorjak, ko rulja sploh ne vemo zanj?!?
P: Malo bolj pa so se vedno izpostavljali odnosi na relaciji Tomaž/raznorazni gostinci/vinarji. Tomaž je bil (je še?) guverner gorenjskega omizja polževih jedcev. In se je vse skupaj mešalo v en tak domačijski biznis. Ker so njegovi kobajagi "novinarski" članki zgolj in samo eno PR objavljanje. "Ne bo mene ocenjeval nekdo, ki naokrog hodi v nespucanih čevljih", je enkrat en gostilničar ocenil njegov strokovni nivo.
 
Naši ocenjevalci in pa popisovalci, niso v takšnem položaju kot kak hugh johnson, ki proda več milijonov izvodov letno, zato je povsem razumljivo, da je pri njih vedno podana takšna ali drugačna "okuženost".

Jaz se strinjam s tistimi, ki pravijo: dobro, da sploh kaj pišejo... kajti bolje je, da potrošnikom pošiljajo nerelevantne informacije, kot pa da se še naprej promovirajo žganci v telečji obari... hrvati pravijo, da smo slo. zmedeni, ker jemo ajdove žgance;))