Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Finanzas Forex, 3. del

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76887 sporočil: 18.121
[Glavni forum] Tema: Re: Finanzas Forex, 3. del
[#384972] 09.12.08 21:37 · odgovor na: anon-20556 (#384960)
Odgovori   +    0

0314Kovac je napisal(a):
... in koliko imaš ti denarja na banki? In koliko si ga ti izgubil na borzi? .... Mi boš povedal?A je to pomembno? Mene tvoj denar ne zanima, pusti mene z mojim, kjerkoli ga že imam (pa četudi bi ga imel v FFX). OK? LP

Če že sprašuješ - na banki imam nekoliko več, kot trenutno znaša sicer še nerealizirana izguba mojega borznega portfelja, če bi upošteval najvišjo vrednost, ki so jo dosegale posamezne delnice. Upoštevajoč nabavne cene delnic, ki jih še imam pa sem trenutno na -32% (ne upoštevajoč inflacijo itd..). Realizirani dobički ta minus seveda pokrijejo, so pa varno naloženi v gozdove ;-)

Seveda tudi mene tvoj denar ne zanima, ker pa tako živčno zagovarjaš FFX me pač zanimalo zakaj ;-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 384972

Strani: 1

anon-20556 sporočil: 37
[Glavni forum] Tema: Re: Finanzas Forex, 3. del
[#384987] 09.12.08 21:54 · odgovor na: anon-76887 (#384972)
Odgovori   +    0
Fair enough :) ...
 Iz borze sem vse prihranke dvignil septembra 2007, za kar sem plačal zajeten davek... Kolikor koli se mi zdel takrat davek na dobiček prevelik, se mi zdaj zdi,  hmmm :)))  .... Sreča? Mogoče...Nato sem zaslužek naložil tudi v tvegane naložbe... Zakaj pa ne?  Me pa prav zanima, kdo lahko v tem nesigurnem času napove, kaj je sploh tvegano in kaj ni? Klasična klasifikacija je po mojem ''passe''. Igram se tudi s forexom, med drugim ...LP

Strani: 1