Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-143003 sporočil: 67
Ti kar povem, da naša generacija zaposlenih ne bo dobivala penzije. Vsaj tistih, ki resno delamo in smo ves čas pod stresom. Pri nekaj čez trideset imam rano na želodcu, in vsako leto vsaj 14dni prisilnega dopusta, ker sem nagnjena k sindromu izgorelosti, tako da bi morala celo k psihiatru hodit, da me nauči manj delat (tako pravijo zdravniki, ne jaz). Moja sošolka umira za rakom, dva sošolca sta že umrla. Za nas bo dosežek, da do penzije preživimo!Kar se tiče dela danes in prej, pa ni primerjave in ti zagotavljam, da ima generacija, ki je v socializmu preživela nekaj več let kot ti, strašno nostalgijo za tistimi časi in zdaj samo čaka, da se bo upokojila, ker ne zmorejo resnega tempa, oni bi pač smučali, pa pili in se veselili med delovnim časom, pol bi pa še prejemal trinajsto plačo, pa regrese in dodatke,...Da ne bo pomote, izjeme so v vsaki generaciji in v vsaki generaciji vsaj polovica lenuhov. Blagor nam!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 369446

Strani: 1

anon-119197 sporočil: 9.214
Jesus christ, pupa, s cim pa se ukvarjas? Jaz sem si na ti s stresom, pa mi (se) ne tolce ven, kvecjemu sploh ne funkcioniram v redu, ce je vse na izi.

Strani: 1