Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Red mora biti - predsedniška rezidenca ja, Rupel na Dunaju ne

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (1)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dani14 sporočil: 6.657

s56a je napisal(a):
Shabane, pred 18 leti nas 5% se zavedalo, da bo 2M dezela vedno imela visoke davke!  Pesniki so se borili za jezik, Nemci podzigali.  ZARES mi ni jasno zakaj danes Darko peni?  Reakcije na njegovo jezo ga delno upravicujejo. 

Pravkar poslusam Tuerka na SLO1.  Spodoben Predsednik zasluzi Residenco.  Ne pa Tudjman generalski show...
 
Logično. Malta ima par sto taužent milijard prebivalcev, zato ima približno 5% davek in prispevke na OD, soseda Italija pa ok 40-50%, ker je predmestje Malte. Zelo pronicljivo, šefe.

Slovenija je super na 1.mestu (bravo zate, za dark... bhorvo25) .

Neposredni odgovori na sporočilo št. 344098

Strani: 1

dani14 sporočil: 6.657

dani14 je napisal(a):

Slovenija je super na 1.mestu (bravo zate, za dark... bhorvo25) .
 Aja, pa nov davek kaže uvesti, iz katerega lahko zgradimo palačo za našo kraljico Tuerk .
anon-28836 sporočil: 3.657
Pored Malte so sse Arapski sseiki, Georgia in potem Rusija!  Mi smo vsaj v izbrani druzbi Skandinavcev in Belgijcev. 

Malta ima samo dve politicni partiji, sigurno nima 20+ ministrstev ter 20+ ambasad.  Dva otoka namesto 14 pokrajin, 200+ obcin.  In vsi ti zaposleni domacini v javni upravi zelo malo prispevajo za mojo pokojnino :-(

Strani: 1