Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zmešnjava je vse večja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166829 sporočil: 5.290
[Glavni forum] Tema: Re: Zmešnjava je vse večja
[#342684] 15.10.08 14:26 · odgovor na: anon-171999 (#342608)
Odgovori   +    0

lecner je napisal(a):

Mislil sem, da nekdo nekaj napiše zato, ker misli, da nekaj ve, oziroma meni, da nekdo drug nečesa ni pravilno razumel, morda ga nekaj preprosto zanima... temu so forumi verjetno namenjeni in tako jih večina ljudi tudi dojema.

Jaz te nisem nič provociral, želel sem samo preveriti ali še vedno misliš, da je forum prostor cenenega nastopaštva. No, sodeč po temu, da pod rubriko o posojilih govoriš o pasjem ovohavanju, svojega dojemanja forumov nisi signifikantno spremenila. Žal. Verjamem pa, da v sebi skrivaš velik potencial.
O, Lecner, Lecner, ko bi ti vedel, kako je meni vseeno, kaj si ti misliš.

Na forumu sem iz čisto drugega razloga, ki ga ti ne bi nikoli razumel, zato ti ga niti ne mislim razlagati. Nastopaštvo ni v moji domeni in me sploh ne zanima. Jaz nisem večina.

Lahko pa ti zaupam zakaj ovohavanje, ker slutim, da te stvar kljub nerazumevanju zanima.

Sem velika ljubiteljica živali, najraje imam pse. Z njimi se ukvarjam že vse življenje. Psi imajo svoje navade in svojo pasjo govorico. Imajo tudi čustva, čeprav večina trdi, da ni tako. Psi so ob srečanju z drugim psom zelo nezaupljivi in se spoznavajo z ovohavanjem zadka. Šele, če so z vonjem zadovoljni se začno vesti zaupljivo, drugače ne.

In ti? Komu ti ovohavaš rit? Jaz to počnem samo z intimnim partnerjem. 

Zato zaupam samo partnerju, sebi in nobenemu drugemu. Zadovoljen?