Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dobro obveščeni o koncu najhujše borzne depresije

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (13)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76429 sporočil: 53

Bob je napisal(a):


če bi imel časovni stroj in bi vedel kaj bo 30.6.2010, bi mogoče res kupil in držal. ker ga na žalost nimam, se mi zdi strategija kupi in čim hitreje prodaj, veliko boljša. še posebno v času, ko je jasno, da nas za vogalom čaka recesija.

po zapisanem sklepam, da si ti lastnik časovnega stroja, kar ti neizmerno zavidam.;)
Ker sem lastnik časovnega stroja svetujem še:

:  Kupujte po malem z viškom denarja, nikakor pa ne s krediti ali kakor koli sposojenim denarjem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 342522

Strani: 1

anon-89 sporočil: 10.178

CAPITAL je napisal(a):

Ker sem lastnik časovnega stroja svetujem še:

: Kupujte po malem z viškom denarja, nikakor pa ne s krediti ali kakor koli sposojenim denarjem.

nenavaden nasvet za lastnika časovnega stroja. če veš, da bo krkg ali kaj drugega bistveno višje, se seveda splača zadolžiti, tudi pri fantih v črnem, če ne gre drugače.;)
anon-89 sporočil: 10.178

CAPITAL je napisal(a):

Ker sem lastnik časovnega stroja svetujem še:

: Kupujte po malem z viškom denarja, nikakor pa ne s krediti ali kakor koli sposojenim denarjem.

sem malo preveril, kako je delal tvoj časovni stroj v preteklosti in prišel do zanimivih ugotovitev. recimo 3.7, ko je bila krkg 86, si zapisal,

Pa še moje mnenje:  Morda je čas, da se čisto počasi, po malem okrepi pozicije v Krki. 

Sam Krko imam, kupljeno po sicer precej višjih tečajih a jo bom po malem dokupoval.

;)

Strani: 1