Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
eno laično pitanjce za eksperte,ako može...

rečmo,kako stoji Probanka. Jučeraj je zvečer neka jako vplivna oseba taiste ustanove vzradoščeno govorila,da oni "krize pa ne občutijo sploh"
Hipotetično, rečmo da nekdo izusti,da tale banka v resnici "ne stoji dobro sploh" in da se četica varčevalcev grupno zažene pred šalterje,da bi dvignilo svoje ojrote.

sam sprašujem...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 342488

Strani: 1

anon-119197 sporočil: 9.214
Cuj, ded, ne strasi me :) A potem sem si zastonj odprl racun na Probanki?  Sem zastonj odstel 25 EUR za tisti SecurId? A naj kar zacnem nazaj nakazovat denarje ali kaj? Hfala bogi, da sn Stajerc...
anon-169640 sporočil: 1.426
sivi pinot barique je napisal(a):
eno laično pitanjce za eksperte,ako može...
 
evo, pa kad baš želiš (jest sem se namreč prepoznal v tej skupini.....)


sivi pinot barique je napisal(a):
 rečmo,kako stoji Probanka. Jučeraj je zvečer neka jako vplivna oseba taiste ustanove vzradoščeno govorila,da oni "krize pa ne občutijo sploh" ..
 svašta. vzradoščenost zagotovo posledica maliganov (in malega odbojčka na trgih)


sivi pinot barique je napisal(a):
 Hipotetično, rečmo da nekdo izusti,da tale banka v resnici "ne stoji dobro sploh" in da se četica varčevalcev grupno zažene pred šalterje,da bi dvignilo svoje ojrote. sam sprašujem...
1. odvisno kdo to izusti 
2. glede na državno jamstvo četica varčevalcev ni problem, saj nimajo motiva za paniko. problem pri likvidnosti so lahko nezajamčeni a plašni upniki (pa ne samo v tej banki). iz LP lahko na palec oceniš koliko tega imajo

Strani: 1