Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 13.10.2008 19:37

kodka je napisal(a):
Kolikor vem, je ogromno samskih, najbrž res okoli 30 %. To po moje pomeni, da nakateri od teh ljudi imajo partnerja, vendar se izdajajo za samske, oziroma imajo svobodno vezo. Seks prijateljstvo z eno osebo stalno, z drugimi občasno. Namreč, vem za ljudi, ki imajo resno vezo, vendar pravijo, da ne dobijo dovolj seksa, zato varajo z vsakim, ki približno dobro izgleda brez slabe vesti. Skratka pokvarjena morala je na višku. To je bolano. Povej ali oditi. Potem poznam folk, ki vedno teži za seks, ne bi pa bili v vezi. Z obeh strani. Baje so ženske postale hujše od tipov.

Tako da, samske ženske se nimajo kej bat, da bi slučajno dobile tipa, če ga nočejo, ga ne bodo. Če ga hočejo, bodo morale pa veliko storiti za to. Da bi dobile takega tipa, kot ga želijo po 30 letu je pa tako, kot zadetek na loteriji. No, najbrž ne za vse. Dejstvo pa je, da nihče ne bo "težil". In potem poznam nekatere, ki so že starejši, ti pa pravijo, da jih ženske kar napadajo, tako je govoril o eni naši dol z juga, k se je ne more otrest. Hudo.

Skratka, seks se dobi na vsakem koraku. ZASTONJ. Le resnega partnerja in resne veze se ne da dobiti. Kar je dejansko žalostno stanje duha v Sloveniji.

Jaz bi bila takoj za resno zvezo, če bi človek doumel stvari, ne pa tako, kot večina, k se dela da razume, v bistvu se pa samo pretvarja in noče videti stvari take kot so. Rajši zbeži. Kaj pa nej delam pol s takim tipom? Rajši ostanem samska. Biti z nekom, ki te ne razume je pač brez veze, razumeti mene je pa umetnost, dana 5 % ljudem na zemlji. Skratka več možnosti je, da zadaneš sedmico, kot razumeš mene. Zato se, tako mislim, vsaj z bogom štekava. In mislim tudi, da me ne bo zaupal nikomur. Čeprav hudič zavaja in zapeljuje na vse možne načine. Ko bo bog tega sit, me bo enostavno vzel.

Ti sam prilepi svojo sliko, pa bomo videli, ce si vredna greha :)

Sicer je pa res - po 30tem letu so zenske hujse od tipov. Neverjetno. Kot tip si lahko po 30tem letu plesast, zanemarjen, do zenske neprijazen, pa se vedno dobis. Neke vrste panika v zenskih vrstah...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 341082

Strani: 1

anon-89 sporočil: 10.178

bc123a je napisal(a):


Ti sam prilepi svojo sliko, pa bomo videli, ce si vredna greha :)

Sicer je pa res - po 30tem letu so zenske hujse od tipov. Neverjetno. Kot tip si lahko po 30tem letu plesast, zanemarjen, do zenske neprijazen, pa se vedno dobis. Neke vrste panika v zenskih vrstah...

težka bo, zanjo je le bog dovolj dober. sicer vidim, da nekaj možnosti vseeno dopušča.;)

Čeprav hudič zavaja in zapeljuje na vse možne načine. Ko bo bog tega sit, me bo enostavno vzel.
anon-119197 sporočil: 9.214
Zadnja sprememba: anon-119197 13.10.2008 19:48
En kolega mi je enkrat razlagal, da se med povprasevalkami najdejo tudi kaksne specialne, precej visoko kotirajoce in materialno kredibilne in se vedno mladostne. Pa ta kolega, je hec, sploh ni nic posebnega kot pojava, samo jezik veliko otresa pa se zafrkava iz vsega, kot neki The Mask je...
anon-116290 sporočil: 1.784
Ja vidiš, tako je, kot si napisal. Samskih, ki si želijo tipa je toliko, da mi še na misel ne pade, da bi lepila sliko :)
Mogoče se kašnega tipa usmilim, k je napol invalid ipd., k ga druge ženske nočejo.
anon-39471 sporočil: 3.127

bc123a je napisal(a):


Ti sam prilepi svojo sliko, pa bomo videli, ce si vredna greha :)

Sicer je pa res - po 30tem letu so zenske hujse od tipov. Neverjetno. Kot tip si lahko po 30tem letu plesast, zanemarjen, do zenske neprijazen, pa se vedno dobis. Neke vrste panika v zenskih vrstah...
 
Vsaka lahko najde svojega grešnika, vprašanje je le ali sploh hoče grešiti?

Strani: 1