Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-521 sporočil: 5.625
Zadnja sprememba: anon-521 07.10.2008 09:26

sivi pinot barique je napisal(a):


dej no nakladat,tudi proti Ropu ste hrumeli,da je ne bo..., tožba bo vložena, ena v imenu vlade,druga pa Janševa privat (z dnem,ko ne bo več predsednik vlade).Klever, uno vladno lahko KGBamarilja umakne ,zasebne pač ne more.Če jo bo umaknila,potem vemo zakaj...V vsakem primeru za JJ win-win situacija.Pa še z 1000 EUR penzijami in 2000 EUR plačami se mu ne bo treba ubadati.
 
stavim, da tožbe ne bo. če bo tožba vložena, obljubim, da ne napišem o Janši ničesar kritičnega več.

(glede Ropa nisem nič hrumel, tip je še celo bolj nesposoben kot JJ, tako da mi ni ravno pri srcu)

mimogrede - država nima koga tožiti, tako da KGBju ne bo treba ničesar umikati. če bi država tožila, bi finsko sodišče vse skupaj po hitrem postopku zavrglo. za razliko od starih titoistov, kot sta Janša in Rupel, oni pojma država ne enačijo z maršalom.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 335325

Strani: 1

anon-101299 sporočil: 9.501
ou,kako da nima,če nekdo eksplicitno predsednika vlade tuje države obtoži...dej no.
Si predstavljaš Borčija, ko mu bojo na samitu navrgli," a,vi ste pa novi premje une megakoruptivne države" ali pa še bolje "a vi ste pa novi premje,ki je prišel na oblast z umetno ustvarjeno mednarodno intrigo" ?

PS: tudi za tobože najnajnajnaj državo na svetu Finsko (kjer se sicer občasnno tudi masovno streljajo ali pa izganjajo  ruske  diplomate) obstajajo valjda zakoni.Kaj bojo zavrgli bomo pa šele videli.
Za take "primere" kot je tale pa obstajajo razni odvetniški đeki tipa   Ed Fagan
kzupanc sporočil: 10.519

lukav je napisal(a):

 
stavim, da tožbe ne bo. če bo tožba vložena, obljubim, da ne napišem o Janši ničesar kritičnega več.

(glede Ropa nisem nič hrumel, tip je še celo bolj nesposoben kot JJ, tako da mi ni ravno pri srcu)

mimogrede - država nima koga tožiti, tako da KGBju ne bo treba ničesar umikati. če bi država tožila, bi finsko sodišče vse skupaj po hitrem postopku zavrglo. za razliko od starih titoistov, kot sta Janša in Rupel, oni pojma država ne enačijo z maršalom.
 A si se ugriznu v jezik ? Po moje je JJ bral lukav-a in pohitel s tožbo.

Strani: 1