Zasebnost
41 min
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
1 ura
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
2 uri
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
2 uri
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
2 uri
Ekonomičen, a športnega videza 7
2 uri
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Naš glavni segment je postala digitalna špedicija
6 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 4
7 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele
10 ur
Trenutno najboljši električni volkswagen
12 ur
Pozeba v Podravju povsem uničila vinograde, zavarovalnice se umikajo
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Povpraševanje po redkih kovinah bo eksplodiralo. So rudarji dobra naložba? 4
18 ur
Pred SMK: v B2B-marketingu je najpomembnejše zaupanje
18 ur
Finančni in karierni nasveti za mlade (in njihove starše)
19 ur
Hibridno delo: glavni izzivi pri njegovi organizaciji (Oglas)
19 ur
V Kopru je pristala druga ladja na utekočinjen zemeljski plin, ki je v Kopru naložila 3.500 avtomobilov 9
19 ur
Omejitve pri Airbnbju: župani ploskajo, dobili bodo absolutno oblast, sobodajalci pa nove ovire 15
19 ur
Perutnina Ptuj: Želimo postati najuspešnejše živilsko podjetje v širši regiji 1
20 ur
Podaljšan brezcarinski uvoz iz Ukrajine, a z "zasilno zavoro"
20 ur
Zakaj je evropski komisar za notranji trg obiskal Magnete

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ponovnih volitev ne bo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24762 sporočil: 776
[Glavni forum] Tema: Re: Ponovnih volitev ne bo
[#328848] 27.09.08 11:47 · odgovor na: anon-25464 (#328834)
Odgovori   +    0

EdiSce je napisal(a):

Ti pravil formalne logike ne bi prepoznal tudi, če bi ti strmoglavila na glavo, zato ker se uporaba pravil sklepanja nadaljujejo na nekih predpostavkah. (Začneš lahko že v točki, da implicitno VEŠ, da sem volil SDS in, da ti lahko zatrdim, da ga nisem, ker menim, da si Slovenija zasluži vso svobodo brez denarnice z neko trdo, debelo stvarjo v svoji riti, za katero bo pravna država trdila da ni kurac, ker levica fuka z mehkim, z mehkim pa ni možno fukat. Argument Balažic)

1. logična napaka (straw man): Nikjer ne trdim, da si volil SDS ali kogarkoli drugega. Predlagam le, da boš morebiti lažje argumentiral, če hipotetično zamenjaš vlogi SDS in SD, ker si biased.

EdiSce je napisal(a):
Če smo natančni, nepodpisovanje v nekatere volilne imenike pomeni, da nimamo check backa, ali je/ali ni  kdo post festum nasul glasovnic v volilno skrinjico. Zato je vsaka morebitna zloraba ali nezloraba nedokazljiva.

2. logična napaka (non sequitur) : Tole je tvoj inicialni veleumni prispevek. Nepodpisovanje v nekatere volilne imenike ne pomeni, da nimamo "checkbacka", pomeni, da imamo enega manj. Zato je tvoj sklep o (ne)dokazljivosti zlorab butast.

Glede na logične napake mi je tvoje trabunjanje o mojih nelogičnih sklepanjih, milo rečeno, smešno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 328848

Strani: 1

anon-25464 sporočil: 2.725
[Glavni forum] Tema: Re: Ponovnih volitev ne bo
[#328884] 27.09.08 13:24 · odgovor na: anon-24762 (#328848)
Odgovori   +    0

Kolya je napisal(a):


2. logična napaka (non sequitur) : Tole je tvoj inicialni veleumni prispevek. Nepodpisovanje v nekatere volilne imenike ne pomeni, da nimamo "checkbacka", pomeni, da imamo enega manj . Zato je tvoj sklep o (ne)dokazljivosti zlorab butast.

Glede na logične napake mi je tvoje trabunjanje o mojih nelogičnih sklepanjih, milo rečeno, smešno.

 
Ad1

Nardedi nama uslugo in preberi, še 1x kaj sem napisal.


Ad2


Kateri pa so drugi checkbacki?

Zbiranje obvestil, ki smo jih prejeli na dom? (Tam kjer sem volil, jih niso zbirali, niti zahtevali.)

Strani: 1