Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša zahteva ponovno glasovanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
to! še naj preštevajo. in če bodo silili, naj se volitve ponovijo. stavim 100 eur, da bi jj pušil še bolj prepričljivo, če bi prišlo do ponovljenih volitev. zjezil bi še več ljubljančanov, da gredo volit in take kot sem jaz, ki smo oddali neveljaven glas, bi prepričal, da oddamo veljavnega.
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 326895

Strani: 1

vitara sporočil: 447
[Glavni forum] Tema: Re: Janša zahteva ponovno glasovanje
[#326904] 25.09.08 10:52 · odgovor na: novica (#326895)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
to! še naj preštevajo. in če bodo silili, naj se volitve ponovijo. stavim 100 eur, da bi jj pušil še bolj prepričljivo, če bi prišlo do ponovljenih volitev. zjezil bi še več ljubljančanov, da gredo volit in take kot sem jaz, ki smo oddali neveljaven glas, bi prepričal, da oddamo veljavnega. novica
 
Pa koji faktor si ti, pejt s čarapani na čevapčiče. To je edino kar lahko narediš poleg tega, da se vsak dan userješ.
anon-521 sporočil: 5.625
[Glavni forum] Tema: Re: Janša zahteva ponovno glasovanje
[#326923] 25.09.08 11:03 · odgovor na: novica (#326895)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
to! še naj preštevajo. in če bodo silili, naj se volitve ponovijo. stavim 100 eur, da bi jj pušil še bolj prepričljivo, če bi prišlo do ponovljenih volitev. zjezil bi še več ljubljančanov, da gredo volit in take kot sem jaz, ki smo oddali neveljaven glas, bi prepričal, da oddamo veljavnega. novica
 
jaz bom v tem primeru z veseljem volil za Pahorja... glede na slaboumne Janševe komentarje na račun Ljubljane pa sem prepričan, da je takih še precej :)
anon-120889 sporočil: 279
[Glavni forum] Tema: Re: Janša zahteva ponovno glasovanje
[#327189] 25.09.08 13:39 · odgovor na: novica (#326895)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
to! še naj preštevajo. in če bodo silili, naj se volitve ponovijo. stavim 100 eur, da bi jj pušil še bolj prepričljivo, če bi prišlo do ponovljenih volitev. zjezil bi še več ljubljančanov, da gredo volit in take kot sem jaz, ki smo oddali neveljaven glas, bi prepričal, da oddamo veljavnega. novica
 
To mi pa res ni jasno. Zakaj ze si namerno oddal neveljaven glas? Ce nisi imel namena volit ali ti je vseeno, bi veliko boljsi statement dal, ce preprosto ne bi sel na volitve. Ali je pa preprosto tako kul samoiniciativno v druzbi razlagat, da si dodal se eno svojo stranko in volil npr. za Mica Mkaica. :>

Strani: 1