Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša: Verjetno se bomo izenačili s SD

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9013 sporočil: 5.146
[Glavni forum] Tema: Re: Janša: Verjetno se bomo izenačili s SD
[#326262] 24.09.08 15:40 · odgovor na: anon-21676 (#326253)
Odgovori   +    0

0416DeLoi je napisal(a):

 
kratek si kvečjemu ti. tista razlika je od volilnih upravičencev, ki so vsi enakovredni. kvečjemu je tvoj glas manj vreden, ker bi ti bilo potrebno kot dokazano moteni osebi , ki celo življenje preživlja tako, da komenira z različnimi nicki na raznih forumih in nabija eno te isto vzeti volilno pravico. boli me kurac za ostale stranke in politike, vsi znajo dostojno sprejeti poraz in volilni rezultat, le Jj vidi veliko zaroto seveda bi po tvoji sprevrženi logiki pahor moral delati izključno tisto, kar je v korist velikega fuhrerja in ga vabiti v koalicijo. 82% volilnih upravičencev je po tvoje ciganov-čefurjev, ki iz takega ali drugačnega razloga nočejo dati glasu SDSu. resno ti priporočam da se greš zdravit.
 
Po tvoji logiki neekvivalence glasov, bi moral moj glas biti celo več in ne manj vreden od drugih, saj se jaz očitno lahko vživim v okolja, v katera se dugi ne morejo in se zato lahko bolj pretehtano, v skupno dobro, odločam. Je pa res, da se dober glas sliši v devto vas. Zato tudi je 5>3 od 8.

Enfrice.