Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kje lahko Janša ponagaja Pahorju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

283 sporočil: 620
[Glavni forum] Tema: Re: Kje lahko Janša ponagaja Pahorju
[#324545] 23.09.08 12:46 · odgovor na: anon-105119 (#324539)
Odgovori   +    0

stoychi je napisal(a):
Ivanu Janši niti ni treba biti kaj dosti pameten, naj zahteva vpogled v volilne imenike in ponovno štetje vsaj v Ljubljana center. Tovariš Potrč že tako dolgo sedi v parlamentu, da enostavno ne morem verjeti, da se ga volilci še niso naveličali. Meni je to res čudno. Drugače je pa IJ naredil napako, ko že na začetku mandatarstva ni zamnejal večne državne volilne komisije. Način izvedbe volitev je meni izgledal prava šlamparija
 
Skratka, hočeš reči, da so volilni rezultati potvorjeni? A lahko kaj več poveš? Kdo in zakaj? Pa mogoče še koliko in komu je tov. Potrč plačal za sedež v parlamentu? Mislim, kar je preveč, je preveč!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 324545

Strani: 1

anon-105119 sporočil: 3.426
[Glavni forum] Tema: Re: Kje lahko Janša ponagaja Pahorju
[#324583] 23.09.08 13:07 · odgovor na: 283 (#324545)
Odgovori   +    0

283 je napisal(a):

 
Skratka, hočeš reči, da so volilni rezultati potvorjeni? A lahko kaj več poveš? Kdo in zakaj? Pa mogoče še koliko in komu je tov. Potrč plačal za sedež v parlamentu? Mislim, kar je preveč, je preveč!

jaz nič nočem reči 283, ampak všeč mi pa je kako razmišljaš, :)))

Zakaj se mi zdi izvedba volitev šlamparija?
RTV nam je lepo prikazala, kako vpisujejo volilne glasove v računalnik?
Tako da en član volilne komisije narekuje tistemu, ki vpisuje podatke v računalnik,
ostali pa lepo gledajo v zrak,
tako se seveda da ponarediti prav vsake volilne rezultate.
Na žalost naša državna volilna komisija, ki za vsake volitve pokasira sedem milijonov evrov davkoplačevalskega denarja
ni sposobna nabaviti niti optičnih čitalcev, ki stanejo vsak od njih samo kakih sto evrov.
Glasovanje iz tujine je posebna zgodba o kateri se je pri nas že veliko pisalo,
vsak si naj o tem misli kakrkoli hoče.


 

Strani: 1