Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-22428 sporočil: 263

bernardv je napisal(a):


Samo pompozno besedičenje brez trohice vsebine in nenehno igranje na najbolj primitivna čustva volilcev. Skratka čista sluz. Tip po moje tisti svoj lasni žele tudi grgra, sicer ne bi bil zmožen take retorike.

Dolgo časa sem se mu samo smejal. Zdaj ko niti ni več jasno ali bo Lipa res ostala zunaj mi pa ni več do smeha. Bog ne daj, da se tale podalpski Hitlerček zasidra v političnem prostoru. Ga bomo morali poslušati še leta in leta ...

Glede na to, da isto počneta tudi Jelinčič in Janša, ne vem, zakaj jih podpiraš.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 313927

Strani: 1

anon-17140 sporočil: 836

patricem je napisal(a):


Glede na to, da isto počneta tudi Jelinčič in Janša, ne vem, zakaj jih podpiraš.
 
Vsi politiki morajo imeti razvite nekatere ne ravno najbolj simpatične značilnosti če hočejo biti v politiki uspešni. Kljub temu pa so med njimi tudi precejšnje razlike. Teza 'vsi politiki so isti' se mi zdi vredna kvečjemu zagrenjene gostilniške debate, vsak razmišljujoč človek je sposoben neke izbire.

Če je merilo Peče res bolj podpiram Jelinčiča in Janšo. Bolj od Pečeta podpiram tudi Kresalovo in Golubiča. Jebiga, še Cvikla bolj podpiram, čeprav ga živega ne morem.

PS
Na osnovi česa sploh zaključuješ koga jaz podpiram??? Menda se nisem zaradi preteklega blebetanja na tem forumu že znašel v kakšni 'Little black book'?

Strani: 1