Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Fatamorgana ali Janšev medijski imperij

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-164633 sporočil: 2.356

0126Marce je napisal(a):

 
Verjamem, da nekatere stvari presegajo tvojo kapaciteto pa ti bom malo poenostavljeno razložil zadevo. Delo, večer, Mladina ali pa Jana in Lady lahko zaradi mene pišejo kar hočejo saj jih bom jaz kupil oz. ne kupil če mi ni do njihovega branja. Brezplačnik, ki pa očitno podpira vladajočo koalicijo ali pa samo eno stranko in ima objavljene kvečjemu dve tri reklami podjetjih v državni lasti pa se torej financira iz davkoplačevalskega denarja brez, da bi me kdo vprašal za dovoljenje. Upam, da  ti je sedaj razlika jasna.
 A ja sedaj bodo pa tebe spraševali za dovoljenje? Kdo pa si ti? Drugače so pa reklame tudi v časopisih, ki jih omenjaš in to so tudi podjetja, ki so v državni lasti. Meni so pa brezplačniki v redu zadeva in to vsi tudi Žurnal, ki je časopis, ki ravno ni naklonjen vladi. Preberem kar mi paše pa še plačati mi ni potrebno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 311738

Strani: 1

anon-48472 sporočil: 994

k24 je napisal(a):

 A ja sedaj bodo pa tebe spraševali za dovoljenje? Kdo pa si ti? Drugače so pa reklame tudi v časopisih, ki jih omenjaš in to so tudi podjetja, ki so v državni lasti. Meni so pa brezplačniki v redu zadeva in to vsi tudi Žurnal, ki je časopis, ki ravno ni naklonjen vladi. Preberem kar mi paše pa še plačati mi ni potrebno.
 
Za trošenje mojega denarja bi morali tudi mene vprašati (recimo v teoriji). Za trošenje privatnega denarja me pa ne zanima. Nisem govoril o brezplačnikih nasploh ampak o čistih propagandnih "reklamnih prospektov", ki jih moram jaz finacirati.

Strani: 1