Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Finski preiskovalci: Imamo trden primer

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-39471 sporočil: 3.127
[Glavni forum] Tema: Re: Finski preiskovalci: Imamo trden primer
[#310155] 05.09.08 10:40 · odgovor na: anon-166829 (#310023)
Odgovori   +    0

Pia je napisal(a):

V vsaki dobri kriminalki je krivec navadno tisti, ki se ga najmanj omenja in izgleda najbolj čist. Je tudi v kriminalki Patrija tako?
 Jaz špekuliram, da je Karl Erjavec sloveski Kayser Soze :)))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 310155

Strani: 1

anon-166829 sporočil: 5.290
[Glavni forum] Tema: Re: Finski preiskovalci: Imamo trden primer
[#310217] 05.09.08 11:25 · odgovor na: anon-39471 (#310155)
Odgovori   +    0

Pia je napisal(a):

V vsaki dobri kriminalki je krivec navadno tisti, ki se ga najmanj omenja in izgleda najbolj čist. Je tudi v kriminalki Patrija tako?
abe4d2 je napisal(a):

 Jaz špekuliram, da je Karl Erjavec sloveski Kayser Soze :)))
Nisem gledala filma Osumljenih pet, a vseeno lahko skušamo ugotoviti, kdo je glavni v kriminalki Patrija.

Bolj ko jo bomo brali, bliže se nam bo zdelo, da smo resnici. Vendar v vsaki dobri kriminalki pride na koncu zasuk. Upam, da ga bomo dočakali tudi tu.

Lahko pa tudi jaz predstavim svoja glavna osumljenca. Še predno se je začelo sem sumila dva, sedaj se mi počasi krog širi. Težko bo izbrati samo enega. Najlažje bi bilo reči, da je to mali možic iz Murgelj v povezavo z Marioneto Erjavcem. Pa Korl še zdaleč ni tako nedolžen, kot izraža njegov bebavi obraz.

Spomnimo se samo let med 2000 do 2004. V teh letih - zlasti v teh je Karel Erjavec mešal drek na Ministrstvu za pravosodje in pomagal pri kraji ogromnega števila nedolžnih ljudi. V času njegovega oblastnega položaja so bili ustoličeni tako imenovani Izvršitelji in poslani nad ljudsvo, da so ljudi legalno ropali in kradli v imenu ljudstva. 

Strani: 1