Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-151541 sporočil: 2.144
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija radeljena na dva tabora
[#309748] 04.09.08 19:59 · odgovor na: anon-96192 (#309741)
Odgovori   +    0

lenca58 je napisal(a):
Janšisti, le koliko časa bo še potrebno, da boste obrisali svoja zaprašena, zamaščena in na črno pobarvana očala in spregledali?? Ah, kakšna utopija. Slepi pač ne morejo spregladati, sorry, nisem vedela, da nosite črna očala zato, ker ste slepi in vas morajo za roko voditi janšisti.
 
Poglej, ne moreš verjeti, ampak res nosim očala. Res so bila zelo zamaščena in očitno precej rdeča...sem šele v 90-ih letih ugotovil, zakaj toliko krvi na mojih očalih (so bili levaki očitno tako aktivni pri čiščenju opozicije, da so nam vsem za nekaj deset let s krvjo zapacali vid) ....

...no, sedaj imam očala čista in vid oster kot orel...in sem spregledal, pa ne JJ, ampak vse svinjarije levice....ker si predvidevam del njih, potem ti je njihov slogan dobro poznan: najprej diskreditiraj, potem pa likvidiraj

Neposredni odgovori na sporočilo št. 309748

Strani: 1

anon-124452 sporočil: 6.934
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija radeljena na dva tabora
[#309877] 04.09.08 23:25 · odgovor na: anon-151541 (#309748)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 04.09.2008 23:36

slovenc1 je napisal(a):


Poglej, ne moreš verjeti, ampak res nosim očala. Res so bila zelo zamaščena in očitno precej rdeča...sem šele v 90-ih letih ugotovil, zakaj toliko krvi na mojih očalih (so bili levaki očitno tako aktivni pri čiščenju opozicije, da so nam vsem za nekaj deset let s krvjo zapacali vid) ....

...no, sedaj imam očala čista in vid oster kot orel...in sem spregledal, pa ne JJ, ampak vse svinjarije levice....ker si predvidevam del njih, potem ti je njihov slogan dobro poznan: najprej diskreditiraj, potem pa likvidiraj


Tvoj "orlovski vid" je samo tvoja fatamorgana. Več ti dela glava kot oči. Pač, dolgoletna deformacija, kot si priznal.

Zato vidiš samo tisto, kar si želiš in ne tistega, kar vidijo drugi.

Svinjarije moraš najprej pomesti pred svojim pragom. Imaš enkratnoi priložnost.

Samo glej v JJ, bodi pozoren, in čisti. Kar sproti čisti, da se ti ne zabaše.

Slogan, pa kar pozabi. Vsi imajo istega.

Strani: 1