Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-96192 sporočil: 212
Janšisti, le koliko časa bo še potrebno, da boste obrisali svoja zaprašena, zamaščena in na črno pobarvana očala in spregledali?? Ah, kakšna utopija. Slepi pač ne morejo spregladati, sorry, nisem vedela, da nosite črna očala zato, ker ste slepi in vas morajo za roko voditi janšisti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 309741

Strani: 1

anon-151541 sporočil: 2.144
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija radeljena na dva tabora
[#309748] 04.09.08 19:59 · odgovor na: anon-96192 (#309741)
Odgovori   +    0

lenca58 je napisal(a):
Janšisti, le koliko časa bo še potrebno, da boste obrisali svoja zaprašena, zamaščena in na črno pobarvana očala in spregledali?? Ah, kakšna utopija. Slepi pač ne morejo spregladati, sorry, nisem vedela, da nosite črna očala zato, ker ste slepi in vas morajo za roko voditi janšisti.
 
Poglej, ne moreš verjeti, ampak res nosim očala. Res so bila zelo zamaščena in očitno precej rdeča...sem šele v 90-ih letih ugotovil, zakaj toliko krvi na mojih očalih (so bili levaki očitno tako aktivni pri čiščenju opozicije, da so nam vsem za nekaj deset let s krvjo zapacali vid) ....

...no, sedaj imam očala čista in vid oster kot orel...in sem spregledal, pa ne JJ, ampak vse svinjarije levice....ker si predvidevam del njih, potem ti je njihov slogan dobro poznan: najprej diskreditiraj, potem pa likvidiraj

Strani: 1