Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-36238 sporočil: 87
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija radeljena na dva tabora
[#309693] 04.09.08 18:07 · odgovor na: anon-152233 (#309592)
Odgovori   +    0

sasomange je napisal(a):
Finska ni Slovenija dragi moji.
Malo bolj resna država je to...
Zelo malo verjetno je,da bi šli na plan z  zadevo, kot je ta brez kakršnegakoli "zaledja".
glede Janše in njegovih je pa znana njihova trgovina z orožjem po osamosvojitvi in vmes, zatorej....odprite oči sodržavljani...
Srečno
 
Mimogrede. To nima NIČ veze z oklepniki. Trgovina z orožjem je res bila-črni trg. Ampak, ali smo se vprašali ZAKAJ je bila ta trgovina - mogoče zato, da smo se slovenci branili proti jla ali mogoče zato, da smo dobili nekaj orožja nazaj, ker drugače bi ostali brez...
Nacionalni interes se trga po šivih-to sem že enkrat napisal.
Razočaran sem nad vsemi, ki so pred volitvami začeli z afero. Kot bi se želeli popolnima distancirat od pomembnejših stvari, kot so predstavitve programov, ljudi... in kar pač sodi v predvolilno "tekmo". Pozornost raje so z udarnimi novicami popolnoma preusmerili drugam. Sedaj pa poslušamo in razglabljamo o aferi.
Sam mislim, da si vlada JJ ne bi upala spustit v tako veliko brezno podkupovanja; če si želi ostati na oblasti.
Možnost je pa tudi ta, da so se tisti, ki so dejansko vpleteni v nečedne posle, zbali za svojo glavo in v boj poslali gladiatorje, da bi zavlačevali z odkrivanjem resnice ( spomnimo se samo Ropa in njegovih izjav o dogovarjanju s Hrvaško o incidentih na morju; kje pa je sedaj ta človek?) Verjetno jim je nekdo prišel preblizu in sedaj ga hočejo izločit.
Žalostno vse skupaj.