Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-125189 sporočil: 398
Šrotovo delo!

obelix complicus | 04.09.2008 | 14:11:49
No, in to je to.


Jaz
| 04.09.2008 | 13:48:45
[prijavi kot neprimeren komentar]
Hja. Sem novinar in povem vam javno neko zgodbo.

Leta 2004 pred volitvami so novinarji dobili navodila od DNS (ta od LDS ter ZLSD), da v primeru poraza levih strank stavkajo in tako zmanjšajo pomen volivnega rezultata, ter tako nakažemo smer v katero bomo delovali po volitvah v opozorilo novim vladajočim. To navodilo ste mojemu viru povedal ustno, g. Slabe na sestanku z vami in Repovžem v prostorih ZLSD. Prisotni so bili tudi nekateri uredniki časopisnih in TV hiš, ki to lahko potrdijo. Nekateri so se temu upirali, vendar je Miran Potrč prinesel kuverte v katerih je bilo 450 000 takratnih tolarjev, vi in Repovž pa sta zagrmela, do bodo lahko pisali le še v tovarniške časopise, če ne bodo ubogali. Pol je menda prispeval sindikat novinarjev iz stavkovnega sklada. Takrat je prišel Miloš Pavlica (bil je torek pred volitvami) in razglasil, da ankete kažejo katastrofalno in sprožena je bila stavka. Po zanesljivih virih iz LDS, je G osebno na vaš, Repovžev (za katerega je kot veste G pisal uvodnike v Delu) ter Zgagin račun na Cipru nakazal dodatnih 122 000 evrov, za nadalnje sodelovanje.
Upam, da se ne boste sedaj delali "romuna", temveč boste kot "finec" odstopili s položajev ter zapustili novinarstvo!
Viri so seveda v DNS in ZLSD.
www.delo.si/clanek/66622