Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zares: Tožbo bi moral plačati Janša sam

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-77997 sporočil: 110
Normalno, da se toži neposredno iz VRS, saj novinar večkrat neposredno omeni Vlado RS. Torej, tip postavlja v kriminalni položaj slovensko vodstvo, zato naj VRS tudi toži vodilne na državni finski TV.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 309321

Strani: 1

anon-40964 sporočil: 2.087

timijan je napisal(a):
Normalno, da se toži neposredno iz VRS, saj novinar večkrat neposredno omeni Vlado RS. Torej, tip postavlja v kriminalni položaj slovensko vodstvo, zato naj VRS tudi toži vodilne na državni finski TV.
Aha, torej sem recimo župan Spodnjih lokev, naredim pizdarijo (ali pa ne), v lokalnem časopisu me Ančka Jeralova obdolži, da sem baraba in pove tudi, da sem župan. Je lahko tožim z občinskim denarjem?  
Vinci sporočil: 5.933
Predstavljaj si, da je George W. Bush taka cmera kot Janez Janša. Seveda Janez Janša ni nič drugačen od drugih cmer, ki se precej pogosto pojavljajo v javnosti (razen Damjana Murka). Busha v glavnem boli kurac, en Janez Janša iz neke brezvezne male države Slovenije, za katero v glavnem boli kurac večino danes živečih ljudi, pa skoz išče pravico.

Ej, naj se sliši še tako idiotsko, ampak kateri literarni junak (poleg Kalimera) je šel iskat pravico?

Naj se že sprijazni s plešo in gre naprej.

Strani: 1