Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-119515 sporočil: 1

Maj je napisal(a):
Če več in z višjimi zneski trguješ imaš povsod boljše pogoje-tudi pri Iliriki.
Bistveno je kakšna je osnovna provizija, ki jo mali delničarji v glavnem rabimo.

Kar se časa vnosa naročila tiče močno dvomim, ker kolikor vem gre za popolnoma enako zadevo.

Je pa pri Iliriki v osnovnem paketu, če sem prav prebral, toliko podatkov kot pri GBDju pri premium, pa še globina je brezplačna, pri GBD jo bodo pa z novim letom začeli zaračunavat.

Pri GBDju mi preko emaila sploh ne odgovarjajo, pri I. mi pa v eni uri, pa če sem prav prebral pri Iliriki za nakazilo svojega denarja na svoj račun ni treba nikamor klicat in ga fehtarit kot pri GBD(take bedarije me še posebej jezijo).

V glavnem sam se selim na Iliriko, ker so trenutno krepko boljši.
 
Se strinjam z brankokozelj, da odzivnosti pri vnosu naročil ne moreš primerjati. Meni je to pomenilo največ. Tudi vsi kolegi, ki trgujejo preko GBD sistema imajo samo pozitivne izkušnje. Verjetno Maj uporablja sistem bolj za občudovanje svojega portfelja, kot za aktivno trgovanje. Ko bo začel več trgovat mu bo takoj jasno. Kolikor je meni znano je globino borza sama ponudila brezplačno do konca leta, naprej pa se bo pogajala s hišami za ceno. Nikjer ne piše, da bodo posredniki ta strošek prevalili naprej (tisti, ki ponujajo on-line). Za nakazilo denarja samo kliknem email naslov na prvi strani in napišem znesek, ki ga želim nakazati. Ne vem kaj je tukaj za fehtarit?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 309181

Strani: 1

anon-87265 sporočil: 11
Zadnja sprememba: anon-87265 04.09.2008 13:55

polokis je napisal(a):

 
Se strinjam z brankokozelj, da odzivnosti pri vnosu naročil ne moreš primerjati. Meni je to pomenilo največ. Tudi vsi kolegi, ki trgujejo preko GBD sistema imajo samo pozitivne izkušnje. Verjetno Maj uporablja sistem bolj za občudovanje svojega portfelja, kot za aktivno trgovanje. Ko bo začel več trgovat mu bo takoj jasno. Kolikor je meni znano je globino borza sama ponudila brezplačno do konca leta, naprej pa se bo pogajala s hišami za ceno. Nikjer ne piše, da bodo posredniki ta strošek prevalili naprej (tisti, ki ponujajo on-line). Za nakazilo denarja samo kliknem email naslov na prvi strani in napišem znesek, ki ga želim nakazati. Ne vem kaj je tukaj za fehtarit?
 
Kot sem že enkrat pred leti napisal ... http://forum.finance...t=6788&p=2< /a>   Maj, seliš se od hiše do hiše in kasiraš tiste zastonj kulije, ki ti jih ponudijo. Sicer sem bolj bralec kot aktivni udeleženec forumov, ampak v tvojih pisanjih še nisem zasledil ene pametne. Udrihaš čez politiko, tajkune, brokerje, vreme,.... pa seveda hitro poveš, kje je kaj zastonj. Kar se tiče borze, verjetno sediš na tistih par delnicah Pozavarovalnice in Nove KBM, ki si jih kupil " POCENI ". V predalu imam precej starih kemičnih. Ali bi se preselil drug forum, npr. http://www.ceneje.si/FAQ.aspx , če ti jih dostavim v Vodice? Ali res ne vidiš, da se iz tebe tukaj že vsi delajo norca?
anon-1670 sporočil: 14.712

polokis je napisal(a):
Za nakazilo denarja samo kliknem email naslov na prvi strani in napišem znesek, ki ga želim nakazati. Ne vem kaj je tukaj za fehtarit?
 Tole je od danes;)

Ko stokrat napišem jim pa počasi celo uspe naredit kakšno pozitivno spremembo.

Sedaj naj še znižajo provizijo(recimo na 0,55%), da bodo konkurenčni Iliriki in se morda ne bom popolnoma preselil.

O kakšni odzivnosti govoriš?
Misliš ko vneseš naročilo, da ni isto sekundo vnešeno ali kaj?
Ne mi rečt da jim potem še vedno nekdo klika OK?

Strani: 1