Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bomo res vsi žrtve velike manipulacije?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.947
[Glavni forum] Tema: Re: Bomo res vsi žrtve velike manipulacije?
[#308774] 04.09.08 08:50 · odgovor na: anon-91864 (#308678)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
A to tebe skrbi Katarinca? Češ, zaj bodo še mene, zaradi Janeza in Boruta gledali kot barabo.

Ti pupa si baraba že zato, ker si se vpregla v službo zločinskega komunajzer bratstva v Sloveniji. Si pač prostovoljno in strastno članica komu-fašistične pretorijanske klepto-barabinske falange.

In če se tega ne zavedaš, toliko slabše za tebe. Beri mi s tipkovnice pupa: Si v partiji™, partiji™, ki je pobila stotine tisočev nedolžnih ljudi in 60 let izvajala opresijo, supendirala svobodo in demokracijo, ter potem v tranzicijski orgiji pokradla vse, kar se je pokrasti dalo.  

Hinavka blondasta nam neki nakladaš o jakuzah. Jakuze so tvoji bratje iz komufašističnega klepto bratstva, ki so breskrupulozno, v, po svoji klepto podobi dizajnirani in eksekutirani tranziciji™, ne le pokradli vse, kar se je pokrasti dalo, pač pa tudi za dolgo vzpostavili in utrdili svoje podmizniške monopolistično-kartelne in rentarske, ali pa nazi-interesne okope, v prvih vrstah okrog korita državne skupnosklede™ iz katere hlastajoče žrejo in grabijo ravno tvoji bratje komunajzarji in sorodni klepto-fašisti.

Danes nam pa taisti pizdeki še skušajo arogantno moralizirati in zahtevati, da se naj iz skupnosklede financira še penzije za športne gladijatorje. Koga še in kaj še se naj iz davkoplačevalskega žepa financira? Ukrajinske preformerke morda? Zaradi prispevka k zdravju nacije, ker so se številni Janezi, spričo frigidnosti svojih zgaranih ali zdolgočasenih ali pa preprosto hudokurčnih AFŽ mamk doma, v ukrajinskih vaginah sprostili še bolj, kot pred Tivu, gledajoč gladijatorje. Barabe komunajzarske klepto-skupnoskeldarske! LP shaman
 
... OK, recimo... tega filma se sicer ne da zavrtet nazaj... ampak, daj napiši, kakšen bi bil "kontra" scenarij, tisti tapravi od gudgajsov... ampak, da ne grem predaleč nazaj... vsaj od "začetka" naše zgodovine tam nekje po WW I, ko smo s zbratili z balkansko bagro... saj veš, vse je... zakaj... zato... pa novi zakaj... pa novi zato... da bom videl, če bi mi lahko bilo kdaj kaj boljše... meni "malemu" človeku... luzerju takorekoč... da se bom lahko mazohistično še bolj sekiral...