Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cvikl: Nisem osumljenec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-176809 sporočil: 2
[Glavni forum] Tema: Re: Cvikl: Nisem osumljenec
[#308233] 03.09.08 17:55
Odgovori   +    2
1.mislm da ti komunisti oziroma privrženci tega rdečega sistema še sedaj žalujejo za komunizmom. Sem zaveden slovenec n aplebescitu sem se odločil proti komunizmu.
2. Moraš biti bebec res bebec da razčiščujel notrnje politične probleme in volitve v tujini: kje si si slovenec ali finec
3 Sem desna stran rad bi povedal tole če se izkaže da je janša erjavec ali kdorkoli kaj naredil narobe ne vidim več nobene opcije v sloveniji
4. Kje si videl bebce da na podlagi čenč obtožijo premiera ( nima veze levi ali desni ) in to v tujini.Moraš biti bebec kajnaj rečem
5. Prosim leva stran dajte dokaze na mizo in nehajte nakladat kje imate dokaze da sami vržemo Janšo da ga mi pojemo če nimate dokazov pa prosim vas poldite v vrtec tam se obtožujejo na podlagi REKEL JE REKLA JE
6. Hudo vam je vem 50 let kraljuješ pol pa pade krona dol.
/ mejte jajca in nastopajte z dokazi tko kot se spodobi če ne nabijajte v prazno ine ne izdajajte naroda
7. zaradi vas smo izgubili trst koroško in še marsikaj ste nam hotli ukrasti
naso identiteto ste brisali celih 40 let. Ni vam uspelo. Še vedno obstajamo slovensci
8 nikoli se nisam tko razmisal vendar kaj to delate sloveniji samo z nakladanjem in neutemeljenim obtoževanjem in podtikanjem brez dokazov ker nimate obraza da bi kaj povadali argumentirano mi je počil film moram vam povedat obnašajte se kot prava opozicija al koalicija ki dela za slovenijo. Ne pa kot bebci hodit po svetu in se iti vrtec
PAMETTTTTTTTTT naj vas sreča