Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SDS s koalicijo vložila zahtevo za izredno sejo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-144131 sporočil: 608

k24 je napisal(a):

 
Intervju bi moral voditi Kučan ali pa Kocijančič, da bi potešilo tvoja pričakovanja. Seveda Janšo bi morali pripeljati pretepenega in zvezanega Milan in Janez bi mu pa igrala na Kalašnika. Bi te zadovoljilo in bi ti od vsega lepega prišlo?
 
Ne tebi bi, Meni Kučan in Kocjančič ne pomenita nič, zate je pa J bog. Še Tito ni imel tako fuknjenih privržencev kot ste janševci.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307907

Strani: 1

anon-164633 sporočil: 2.356

AlienX je napisal(a):

 
Ne tebi bi, Meni Kučan in Kocjančič ne pomenita nič, zate je pa J bog. Še Tito ni imel tako fuknjenih privržencev kot ste janševci.
 
O imel, imel, so pobijali kar počez po vojni, da ne bo pomote. Vseeno so sedaj drugi časi, a ne. Pa ne se preveč sekirat, rit zraste. 
anon-10003 sporočil: 2.478
Dobro je to ,da imamo J.J.,saj drugače sploh ne bi imeli dežurnega krivca za  vse slabo  v SLO.En J.J. pač mora obstajati,ker drugače bi bilo vse idealno oz. kom. pizdeki ne bi imeli na nikogar zlivati gnoja.Čudi me pa  še to,da je ta J.J.  še  vedno predsednik vlade,ker je naredil že toliko p...v 15 letih.A je ljudstvo res glupo,ko gre na volitve ali  pa se kom. pizdekom toži po starih dobrih časih?!

A mi lahko kdo pove,kateri so to penzioneri,jih je pa 275,kateri imajo čez 1800 eur penzije.Zanima me samo to ali so od J. ali od P.  oz. kdo jim je podelil takšne penzije za minulo delo in kaj so v svojem življenju počeli.Če so bili kakšni privatniki ,svaka čast!!!
kzupanc sporočil: 10.519

AlienX je napisal(a):

 
Ne tebi bi, Meni Kučan in Kocjančič ne pomenita nič, zate je pa J bog. Še Tito ni imel tako fuknjenih privržencev kot ste janševci.
 
Jaz seveda navijam za tisto, kar mi lahko približa EDS pod 20%, popolnoma odprt trg blaga, storitev, kapitala v EU, pravno državo, prodajo državnega premoženja, uravnotežen proračun, odpravo kartelov, učinkovito zdravstvo, šolstvo itd itd. Temu JJ ni ravno blizu, zato vedno iščem koga, ki je vsaj malo bliže. Seveda pa je za boj proti SD, LDS, Zares in ostalim lipetom, vredno podpreti tudi Janšo. Ker omenjene stranke na oblasti bi bile zagotovilo, da moje želje ne bodo niti malo uslišane.

Strani: 1