Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Afera Patria

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-171197 sporočil: 814
[Glavni forum] Tema: Re: Afera Patria
[#307334] 03.09.08 08:00
Odgovori   +    3
Vse skupaj je en sam konstrukt, uperjen v Janševo vlado. Tako, kot ga je pred časom želel diskreditirati Rop-SOVA, pa je potem vse poniknilo, Ropa pa tako ali tako ni več za slišat, vsi dokazi so izginili, za sramoto, ki nam jo je pa Rop ušpičil pa tako nikoli ne bo odgovarjal. Golobič je pred leti globoko zabredel s svojo firmo v škandal brez primer, se nato skril in sedaj spet bode na plano. Je kdaj za to odgovarjal?? Nikoli!! Ja, kako pozabljivi smo ljudje. Cvikel je skupaj z novinarji sodeloval pri enem najbolj sramotnih dejanj v zgodovini Slovenije pa je sedaj po enem letu »oddiha«spet v akciji. Pahor je zame dober politik s čistimi načeli, samo enostavno premehak za to mafijo, ki jo ima v svoji stranki. Nesnage enostavno ne zna počistiti!!


Glede finske poštenosti si pa mislim samo to: Finci so pošteni ravno toliko, kot mi Slovenci. Razlika je samo, da oni umazano perilo perejo doma, V Sloveniji pa imamo gnoje, ki bodo za voljo oblasti vse umazali.

Sicer pa je vse skupaj škandalozno brez primere, da si lahko neka televizija tuje države dovoli blatiti našo vlado BREZ ENEGA SAMCATEGA DOKAZNEGA GRADIVA!!! Vse kar pa je povedal včeraj dotični finski novinar pa tako ali tako že meji na bolestno. In še to, ta oddaja je bila edina oddaja, ki je bila prevedena v angleščino (dnevne novice na internetni strani pustimo ob strani, govorimo o oddaji)... Kakor koli upam, da se bo vsaj ta afera razčistila in da bodo akterji tokrat res šli za zapahe pa če je to Janša (in sem jaz dudek) s kompletno garnituro ali pa Cvikel s pajdaši (sem na strani Janše, mu enostavno bolj verjamem, ker so mu v zadnjih 15 letih že podtaknili toliko svinjarije, da bi mu morala biti dokazana vsaj ena pa do sedaj NIČ. Drugim so vsem uspeli , ki so sodelovali vsaj pri manjših nečednostih), samo, da se RAZPUCA ŽE ENKRAT TA NESNAGA.