Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Organi pregona nad Zorana Jankovića

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-150337 sporočil: 269
[Glavni forum] Tema: Re: Organi pregona nad Zorana Jankovića
[#306043] 01.09.08 19:11 · odgovor na: 0219Ma15 (#305666)
Odgovori   +    1
Janković bo Ljubljano uničil in iz nje naredil palanko... Namesto knjižnice imamo zdaj Volksbank, namesto obnove vodovoda bosta 2 stadiona, namesto otroških igrišč in parkov pa knauf megamarkete...

Arhitekturno pa bodo nadomestili Plečnika s "krasnim novim svetom" iz betona, jekla in stekla...

http://www.bottamana...tball.html< /a>

Vedno sem volil levico in po prepričanju ostajam pristaš močnega javnega sektorja in socialne države - tokrat bom volil Janšo (kljub temu, da mi gre ob tem na kozlanje). Če bo dobil Janković še oporo v vladi, smo ga najebali do konca!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 306043

Strani: 1

anon-9939 sporočil: 17.846
[Glavni forum] Tema: Re: Organi pregona nad Zorana Jankovića
[#306082] 01.09.08 20:01 · odgovor na: anon-150337 (#306043)
Odgovori   +    0

sappo je napisal(a):
Janković bo Ljubljano uničil in iz nje naredil palanko... Namesto knjižnice imamo zdaj Volksbank, namesto obnove vodovoda bosta 2 stadiona, namesto otroških igrišč in parkov pa knauf megamarkete...

Arhitekturno pa bodo nadomestili Plečnika s "krasnim novim svetom" iz betona, jekla in stekla...

http://www.bottamana...tball.html< /a>

Vedno sem volil levico in po prepričanju ostajam pristaš močnega javnega sektorja in socialne države - tokrat bom volil Janšo (kljub temu, da mi gre ob tem na kozlanje). Če bo dobil Janković še oporo v vladi, smo ga najebali do konca!
Serator.. Namesto petih knjižnic v razsulu je Ljubljana dobila eno sodobno mestno knjižnico Otona Župančiča v štirih nadstropjih v novih oz. prenovljenih prostorih na Gosposvetski. Očitno si nazadnje bil v knjižnici (pa ne v Ljubljani, ker najbrž v Ljubljano prideš le pomotoma), ko si hodil v OŠ.

Kar zadeva "Volksbank", nekdanji prostori knjižnice Otona Župančiča so bili vrnjeni denacionalizacijskim upravičencem, ki so povsem v skladu s lastnimi pričakovanji od najemnika začeli zahtevati tržno in okolju primerno najemnino. Banka to lahko plačuje, ena knjižnica pa najbrž ne.

Zato je edino prav, da mestna knjižnica posluje v prostorih v lasti mesta.

Strani: 1