Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot: Niti evra nisem dobil nezakonito

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (2)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-119197 sporočil: 9.214
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot: Niti evra nisem dobil nezakonito
[#304863] 30.08.08 12:56 · odgovor na: RTM (#304861)
Odgovori   +    0
Vidim, da delamo celo znanost iz teh reklam. Ce dejansko odstranis reklamo, spremenis strukturo strani, posledice so lahko katastrofalno. Meni je prakticno vseeno, kako resujete, sem precej imun na te reklame...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 304863

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
"Vprašanje pa je, kdo kontrolira najmočnejšega politika v državi, ki je imenoval po svojem okusu, nekatere celo nezakonito , generalno državno tožilko, šefa policije, Dursa, UVK, ATVP, Banke Slovenije...," je dejal."

Pa kdo je to, da bo sral take klanfe o izvoljenem predsedniku vlade? A se ga zaradi take izjave ne da tožit? Kot predsednik vlade in kot zasebnik?

Izgleda, da je predsednik sveta SLS začutil, v katero smer veter piha in da imajo zaradi šrotov vse šanse sploh ne priti v parlament. Odstavitev s predsedniške pozicije bi bila na mestu, še bolje pa, da sploh ne bi bil izvoljen nanjo. Janez Podobnik bi jih spravil skozi (posebej, če bi se spet spotaknil čez kako ograjo).  


Stopnjevanje:

-šrot
-večji šrot
-boško šrot
anon-77034 sporočil: 218
Meni je pa skrajno neumno, da mi tretjino ekrana zaseda reklama, čeprav plačujem naročnino. Ste mi pa dali dobro idejo, da malo tole html & css kodo preštudiram ;)

Strani: 1