Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zaslužite z volitvami

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

OnlyA sporočil: 658
[Glavni forum] Tema: Re: Zaslužite z volitvami
[#303995] 28.08.08 23:28 · odgovor na: anon-89 (#303900)
Odgovori   +    0

Bob je napisal(a):


če te prav razumem, po tvoje ti dve stranke ne bosta prišli v parlament? levica pa bo posledično imela skoraj tri četrtinsko večino?
Ej Bob ne me narobe razumet, ti dve stranki sem napisal na podlagi enega dnevnika na SLO 1, kjer sem dobil obcutek da gre tem dvem politicnim strankam malo slabse kot pa obicajno. Ze v prejsnjem postu (sedaj ko sem malo bolj seznanjen z politicno situacijo v Sloveniji) sem takoj in brez zadrzkov prej omenjenima dodal LDS in DeSUS (kao leva opcija). 

Drugace pa samo za informacijo. Sicer sem res rahlo levo naravnan ampak sem si zaradi tega ker sem davcni NErezident RS zadal zivljensko nalogo da na volitvah (kakrsnihkoli) v RS nimam kaj iskati in tega nacela se vestno drzim, pa se ponosen sem na to. 

Neposredni odgovori na sporočilo št. 303995

Strani: 1

anon-89 sporočil: 10.178
[Glavni forum] Tema: Re: Zaslužite z volitvami
[#304008] 29.08.08 00:32 · odgovor na: OnlyA (#303995)
Odgovori   +    0

OnlyA je napisal(a):

Ej Bob ne me narobe razumet, ti dve stranki sem napisal na podlagi enega dnevnika na SLO 1, kjer sem dobil obcutek da gre tem dvem politicnim strankam malo slabse kot pa obicajno. Ze v prejsnjem postu (sedaj ko sem malo bolj seznanjen z politicno situacijo v Sloveniji) sem takoj in brez zadrzkov prej omenjenima dodal LDS in DeSUS (kao leva opcija).

Drugace pa samo za informacijo. Sicer sem res rahlo levo naravnan ampak sem si zaradi tega ker sem davcni NErezident RS zadal zivljensko nalogo da na volitvah (kakrsnihkoli) v RS nimam kaj iskati in tega nacela se vestno drzim, pa se ponosen sem na to.

nsi in sls sta pred 4 leti dobili skupaj 16%, če sedaj dobita 9%, kolikor je na prejšnjih volitvah dobil bajuk sam, bo to že popoln brodolom.a če se bo celo uresničilo tvoje mnenje, da bosta dobili še veliko manj, kar dejansko pomeni, da bosta ostali pod pragom, torej 2/3 večina levice, potem, bo pa še veliko novih davčnih nerezidentov.:)

p.s. sicer ne vem kako se delajo volilne ankete, a me zanima kam so izginili volilci teh dveh strank? prav veliko možnosti izbire kmetje in župniki namreč nimajo.:)

Strani: 1