Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

borznidan sporočil: 4
ufff...priznam, da me zelo privlači delnica Tesla..hkrati se zavedam tveganja...ampak zdi se mi, da je raven cene nadvse privlačna...prosim komentatorje (ki ste bolj izkušeni / kompetentni) za odziv in vaše stališče...hvala mr. Maksu za svoj prispevek...in...nasvet...vem, da je sicer pozicijo Tesla s prodajo eliminiral...vseeno pa...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3039409

Strani: 1

odvisnik sporočil: 497
Pri Tesli glej fundament, če je ta močan potlej ok.
Tehnicno vsaj kar sem nazadnje gledal je cilj med 40 in 80 nekje.
Pač hajp okoli elektrike je minil, panoga je čedalje zrelejsa in sedaj je treba delat, če hočeš imet rezultate.
Nič ne bo narobe če boš pocakal še kako leto ali dve :).
crt sporočil: 27.254
Zadnja sprememba: crt 10.04.2024 09:40
tesla je primarno odvisna od dejavnosti svojega glavnega cloveka za marketing, torej muska - ali bo uspesno prodal publiki neke nove obljube (ki potem spet dolgo ali za vedno ostanejo prazne), s katerimi pritegne pozornost in denar.

v odsotnosti tega hipnoticno-marketinskega potenciala je valuacija smesno visoka, dejstvo pa je, da publika tkoaltko sama po sebi zeli slisati obljube, tako da ne bi bilo presenecenje, ce gremo v spet novo epizodo, kaj vse da bo (mislim, da se to ze dogaja, fokus gre zdaj menda na robotaxije, kar je sicer reciklaza enkrat ze uporabljene storije, vendar kot receno, publika to zeli).

(ce si samo hotel vprasati, a bo delnica visje, pa je edini posteni odgovor "kaj pa vem")

Strani: 1