Zasebnost
49 min
S 1. julijem vklapljamo nov sistem upravljanja javnega prometa. Kaj bo drugače in kako bo ob navalu upokojencev?
55 min
Eksperimenti z zdravstvom 2
2 uri
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ...
2 uri
Moj obraz se bo postaral zelo počasi, napoveduje algoritem
2 uri
Reuters: Savdska Arabija namerava prodati delež v Aramcu
3 ure
Spiegel: 80 odstotkov Nemcev bi delalo štiri dni na teden, a ekonomisti opozarjajo, da to ni vzdržno 3
3 ure
Potrjeno: dividenda Save Re je 1,75 evra na delnico
4 ure
Vlada predlaga nakazilo 25,5 milijona evrov republiškemu stanovanjskemu skladu
4 ure
Ljubljanske mlekarne: Osredotočeni bodo na projekte, ki prinašajo visoko dodano vrednost
4 ure
Delavska hranilnica bi delila dvojne dividende glede na lani izplačane
5 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Kdaj bodo v ljubljanskem Kotu proizvajali biometan in ga vtiskovali v plinsko omrežje?
6 ur
Kako Kitajska utrjuje svoje gospodarstvo za vojno z zahodom 5
6 ur
DAF predstavlja spletno platformo za upravljanje voznega parka
7 ur
Cinkarna Celje: Modra zavarovalnica želi v nadzornem svetu Tomaža Berločnika
7 ur
Luksuzni terenci postajajo novi standard višjega razreda
7 ur
Je novi Superb res boljši od starega? (Oglas)
7 ur
Handelsblatt: prodajalci avtomobilov jezni na Volkswagen 2
7 ur
Priključni hibrid, ki zna skoraj vse: pospeševati, varčevati in nabirati električne kilometre
8 ur
Glavni ekonomist ECB: pripravljeni smo na znižanje obrestnih mer 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dnevnik: Janša povečuje prednost pred Pahorjem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690

bc123a je napisal(a):

Jaz se se odlocam, ce bom sel na volitve. Ker ce bom sel bom gotovo volil Pahorja, s stisnjenimi pestmi da cimbolj dosledno in cimbolj revolucionarno zvisa davke, zvisa socialne, zvisa penzije, imenuje Semolica za svetovalca, uvede nadzor cen, in da mu potem v 4 letih gre vse k vragu, ravno dovolj za nove volitve.

Frajerji iz LDS in Zares so vseeno dovolj prebrisani in ekonomsko izobrazeni, da vedo kako po malem cuzati drzavo, brez da bi v 4 letih bistveno nazadovala (s stalisca "malega cloveka"). Zato so se najbolj nevarni, ker zna biti slovenija cez 4 leta samo majceno na slabsem od sedaj, ravno dovolj za ponovno zmago na volitvah, ob pravilni retoriki seveda.

Pozitivnega kandidata za moj glas pa ne vidim nobenega.
 Reverzna logika, ki zagotovo pije vodo. Tudi sam razmišljam o kaki bum bum varijanti, npr Padalec, Armani zasvojenec s taurinom, celo vsa mavrica KGB (Kresal, Golobič, Borut) edino DESUS se mi ultimativno gravža, ker penzijonisti ne bi smeli imeti volilne pravice, ker z njo samo še malo bolj zatirajo otroke & vnuke.

Ma ne boš verjel, odločil sem se, da bom morda v maniri nepoboljšljivega optimista volil roza pizdeke v najbrž brezupni veri, da se tudi z enim korakom začne pot okoli sveta. Sicer je pa moj ( in tvoj) glas samo kaplja v morje in če bi imel čarobno palco in 100% forumašev potegnil na eno stran čolna, še voda ne bi vzvalovila. Jebat ga, folk, no mercy for us stupid freelancers.

Lep pozdrav, Purinoli