Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[soc]
Pojdi ti umski velikan, ki ne verjame v dandanašnji solidno skrite IQ teste ras (ali še ni slišal zanje) in v stopnje kriminala po rasah, v Johannisburg in se sprehajaj ponoči tam naokrog. Toplo ti priporočam, veliko hitreje boš srečen in zadovoljen v nebeškem carstvu. Pa sprehod v Bronxu v nočnih urah bi ti tudi pomagal. Meni je bilo sto metrov do taksija na resni ulici zelo indikativno. Pa so se pri mojih dveh metrih in takratnih 130 kilah čudoviti črnci še zgolj spogledovali in mi počasi sledili. In neskončno sem bil srečen, ko je cab odpeljal proti hotelu. A marksistični teoretiki iz svojih udobnih domačih foteljev seveda vedo bolje.
Ne bova se sedaj še v neke IQ je zapletala! :)) Ker bi bila debata prešeroka in predolga ... in če res po pravici povem, malce dvomim, da bi ji bil kos.... Si pa dovolj trmast in vstrajen, da lahko rečeva kakšno o SVOBODI GOVORA.

To je še ena taka, zelo zelo težka tema, zlasti in še posebno pri nas, v Butalah!

Tega marsikdo sploh ne razume in doume! Tudi Mihi iz tople vode, kontaktne radijske oddaje ob torkih zvečer, ko je imel v debati in ustih populizem .... Kaj imata zveze populizem in svoboda govora!?? Če ne razumeš svobode govora in odnosa do nje, potem težko rezumeš tudi ostale zadeve, vključno s populizmom... čeprav je imel v oddaji kar nekaj dobrih in zanimivih poslušalcev/govorcev... :)

Še tole: tudi v Ljubljani, najlepšem mestu na SVETU, ali na njenem obrobju, obstajajo predeli, ki se jih je bolje izogibati, čisto tako milo rečeno, .... še taxisti ne vozijo tja, se lahko pozanimaš, če želiš :))

Ali, če ti povem še nekoliko drugače: IQ ima z nasiljem skupnega ravno toliko, kolikor ima krava s sedlom. čeprav sta bila včasih oba dokaj pogosta člana vsake povprečne domače kmetije. :)))