Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-326225 sporočil: 23
Koncesionar ima 3 zobne ambulante. V vsaki ambulanti 3 zaposleni (zdravnik, asistentka, administratorka). Po vsakem pacientu je treba zamenjat zaščitno opremo, to pri 6 pacientih/dnevno in 3 ambulantah pomeni 54 kompletov zaščitne opreme dnevno.
Za cel mesec dobili 5 plaščev od države :))))
Zaščitni plašči so prej stali 0,70 € za 1 kos. Zdaj pa 2,50 € za 1 kos.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2845376

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[Silvija50]
Koncesionar ima 3 zobne ambulante. V vsaki ambulanti 3 zaposleni (zdravnik, asistentka, administratorka). Po vsakem pacientu je treba zamenjat zaščitno opremo, to pri 6 pacientih/dnevno in 3 ambulantah pomeni 54 kompletov zaščitne opreme dnevno.
Za cel mesec dobili 5 plaščev od države :))))
Zaščitni plašči so prej stali 0,70 € za 1 kos. Zdaj pa 2,50 € za 1 kos.
Ne bojim se jaz za koncesionarje.
Če bi jim šlo tako slabo, ne bi stali v vrsti.
In ne bi bilo treba prepovedati preprodajanje koncesij.

Pri vsakem takem državnem denarju se Slovenci znajdemo, kako ga dobiti več, kot si ga zaslužimo.
Sem pogruntal jaz mojo koncesionarko, saj nisem tako neumen.
anon-551617 sporočil: 104
Koncesionarka me je za mostiček za katerega bi v Beogradu plačal 700 eur (enak material in seveda bi tudi tam primerno zaslužili) odrla za 2000 Eur. Sedaj ji ni treba delati. Naj vlada določi najvišje cene protetike koncesionarjem , kdo se ne strinja pa naj koncesijo vrne!!!
kzupanc sporočil: 10.519
[Silvija50]
Koncesionar ima 3 zobne ambulante. V vsaki ambulanti 3 zaposleni (zdravnik, asistentka, administratorka). Po vsakem pacientu je treba zamenjat zaščitno opremo, to pri 6 pacientih/dnevno in 3 ambulantah pomeni 54 kompletov zaščitne opreme dnevno.
Za cel mesec dobili 5 plaščev od države :))))
Zaščitni plašči so prej stali 0,70 € za 1 kos. Zdaj pa 2,50 € za 1 kos.
Zobozdravstvo že zdaj ni bilo krito iz obveznega in dodatnega zavarovanja (če smo pošteni). Bodo pač še dražja doplačila ali pa manj dobička zasebnikov (če se jim ne bomo pustili. Pa tudi manj vsadkov in drage protetike, saj je dovolj cenejša izvedba.
1357 sporočil: 7.095
Pri meni lahko dobi opremo za večkratno/dolgotrajno uporabo (plašči, maske, vizirji,...), potrebna je samo dezinfekcija po vsaki uporabi in so trije seti na osebo več kot dovolj vsaj za mesec dni.

Strani: 1