Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 14.05.2020 19:39
[TadejK]
> [najobj]
> Švedska je velika in imajo ljudje izbiro, da v prostovoljni karanteni ostanejo doma ali pa se umaknejo kamorkoli po veliki državi
forum.finance.si/?m=...579&single
... eh, kaj pa vem, meni je sicer preštevanje mrtvih rahlo morbidno početje, sploh pa so mi vse tote cifre vedno bolj čudne ... khmm, ker če pozabim na švedske jebivetre in na toti en.wikipedia.org/wik...d_Princess japonski eksperiment s prisilnim prekuževanjem potnikov, se je v Sloveniji v dveh mesecih in pol prekužilo komaj 3% ljudi in je torej ostalo še 97% ljudi, ki ob eksplozivno nalezljivem virusu na okužbo in smrtno nevarno bolezen še čakajo, Janša pa je že napovedal - rename me bo zdaj "ubil" - konec epidemije čez dva tedna, v Nemčiji pa se čez dva dni v soboto popoldne ob podobnih cifrah okuženih in na okužbo in bolezen čakajočih sicer še brez publike začne Bundesliga, ker se je ostalo življenje bolj ali manj že začelo ... alzo, če skrajšam, pojma nimam, kaj je prav in kaj narobe, definitivno pa ne verjamem, da bomo ne glede na žrtve ljudje izolirani od drugih v karanteni nosili maske, ker je človek socialno bitje, ki se enostavno mora družiti, če hoče živeti, skrit za masko brez obraza pa ni več človek ...