Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 10.05.2020 19:44
[bc123a]
> []
> tu imas vlado, ki ji sicer njeni majici nenaklonjeni volilci dovolijo obstajati (je tako rekoc lame duck ze odkar se je usedla) na podlagi preostale blagovne znamke jj iz casa osamosvojitve.
>
> (ki je manj mocna, kot je bila takrat, je pa hvalabogu manj votla kot to, kolko je na primer jankovic najboljsi manager)
>
> to blagovoljenje se ze tako zlagoma trosi pod tezo kosmatosti situacije in tega, da pac ni prijetno ziveti z antipandemijskimi ukrepi. oboje bi umazalo tudi vsakewga drugega, ki bi zdaj vladal, ampak downside kasira pac tisti, ki konkretno to pocne.
To vse drži. Jaz nisem noben pristaš te vlade in na zborovanje 5000 ljudi v času, ko je še vedno prepovedano zbiranje nad 5 ljudi (če vem) na javnih površinah gledam iz stačišča da bodo NUJNE stvari, kot je vrtčevsko varstvo, šolski pouk in ostale zadeve morale potekati v brutalno strogem režimu.

Iz tega, da zadnjih 2 mesecev bolj malo spim, ogromno delam (tudi financ ne berem več, ne samo zato ker so mi dokončno dojadile, tudi zato ker nimam časa v dnevu), ker moram svoje delo prilagoditi epidemiološkim ukrepom, kar ni enostavno in zadeva ogromno truda.

Lej, če je lažje, pa dajmo pendreke in taserje zdravstvenim inšpektorjem, da spucajo naslednjič takšna zborovanja?

In vsakemu, ki bo takšno zborovanje spucal tako da bo folk dobil po buči lekcijo DA SE TEGA NE DELA bom ploskal. Tak pač sem. Mightily mi gre na qrac že dva meseca da eni delamo (delajo) drugi se pa zajebavajo.
... čuj, kot anonimni forumaš bc123a ti seveda lahko ploskaš vsakemu, ki bo takšno zborovanje spucal tako, da bo folk dobil po buči, Janša pa bi se z ukazom - če bi ga policija sploh poslušala - o nasilju policije nad roko na srce miroljubnimi protestniki znašel na zelo tankem ledu oziroma bi po mojem že padel v ledeno vodo, Slovenci pa bi edini na svetu sredi svetovne pandemije sredi vročega poletja imeli še bolj vroče predčasne volitve, ker si izrednih razmer zaradi razpada vlade sredi EU ne more privoščiti niti Orban ...

P.S.: nimam pojma, če so organizatorji imeli v planu takšen scenarij, tako da bo Janša moral zelo paziti na svoje (pre)hitre prste na tviterju, svoje sodelavce s (pre)hitrimi prsti pa naj s tviterja raje pošlje h Godlerju na Milijonarja ... alzo, če bi jaz bil Janša - vlada dela dobro - bi naredil isto kot v petek oziroma ne bi naredil nič, ampak bi lepo počakal, da se - če se prej ne okužijo in zbolijo - protestniki brezplodnega protestiranja preprosto naveličajo, če pa sami začnejo z nasiljem, pa je Janša itak zmagal ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2844218

Strani: 1

aimon sporočil: 1.924
[najobj]
... Slovenci pa bi edini na svetu sredi svetovne pandemije sredi vročega poletja imeli še bolj vroče predčasne volitve ...
Dokler so v veljavi ukrepi za zaustavitev širjenja virusa, predčasnih volitev ne bo, po mojem mnenju. Zelo malo se mi namreč zdi verjetno, da bi večina poslancev glasovala za predčasne volitve. Mnogi sedanji poslanci so raje v parlamentu, kot izven parlamenta.

Strani: 1