Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Airbnb bo odpustil četrtino zaposlenih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[Glavni forum] Tema: Airbnb bo odpustil četrtino zaposlenih
[#2843784] 07.05.20 20:25 · odgovor na: anon-207617 (#2843760)
Odgovori   +    3
[NemirniTujec]
Razlika med nama je samo to da ti si cefur, jaz pa nisem.
Jesi brate, jesi :))))))))))))

Kulturni ljudje ne mislimo na tak nacin, ne posplosujemo na tak nacin.
S kulturo je nemara podobno kot z inteligenco - če moraš stalno na glas razlagati o svoji pameti, potem je mogoče nekoliko primanjkuje...
Sicer pa si se mogoče malo pretirano poistovetil s "finimi" zahodnjaki oziroma s svojo predstavo od njih. In si ob tem še bolj papeški od papeža. Skratka še vedno si Slovenec skroz in skroz, pa da se jebeš...

Kultura ni to, kako glasbo poslusas, ampak kako na glas jo imas glede na blizino drugih ljudi in okusov. Kultura ni to, ali si prispel z avtobusom ali v podaljsani limuzini s soferjem, ampak to da soferju (avtobusa ali limuzine) reces hvala, ko izstopis. Cist vseeno je, ali izstopis z rjavo ali belo kozo, in ali se pises Smith ali Jutkiewitcz ali Ahmadi.
No sedaj sem nekoliko pomirjen, ker vse to delam in upoštevam. Morda je še upanje zame...

Kultura je to, da turistov iz Azije pac ne opises z izrazom "azijske kobilice".
No to se pa zmeni s tistim, ki je to lansiral. Jaz ne opletam s takimi bedarijami.
Kultura je obzirnost, spostovanje drugacnega, kultura je odlozitev sodbe. In koncno - kultura je natanko v dejstvu, da tebi zahodnjaki niso v oci povedali da si cefur, ceprav ste obojni vedeli, da si.
No evo ti mi pa to poveš v oči. Si vsaj odkrit. :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2843784

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Airbnb bo odpustil četrtino zaposlenih
[#2843786] 07.05.20 20:33 · odgovor na: anon-20668 (#2843784)
Odgovori   +    0
[matjazfinance]
No to se pa zmeni s tistim, ki je to lansiral. Jaz ne opletam s takimi bedarijami.
Saj sem - potem pa si uletel ti s kupom posplositev... nikjer te nisem sam prosil za razlage, kaj ti menis da si englezi mislijo o meni.

Strani: 1