Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Airbnb bo odpustil četrtino zaposlenih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Airbnb bo odpustil četrtino zaposlenih
[#2843713] 07.05.20 14:43 · odgovor na: martiK (#2843704)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-207617 07.05.2020 14:44
[martiK]
>In gre za odgorno urednico cajtnga, napotovano, nacitano, izobrazeno

Načitano? Po čem to sklepaš?
Izobraženo? Malo se pozanimaj o njenem študiju.
Ah, mazohizma se ne grem, da bi take reci iskal :-)

Na tem forumu je cel kup rasisticnih formalnih inzenirjev, ekonomistov, magistrov, morda celo kak doktor znanosti - ki se tega svojega vzgiba sploh ne zavedajo, ker je to pac normalno, se pa radi pohvalijo s titulami.

V primerjavi z njimi je doticna urednica precej bolj svetovljanska, ce tudi ne formalno z nazivi - zato sem te stvari navrgel pavsalno. Zavidljiv nivo njene svetovljanskosti se kaze v mnogih tekstih - denimo obvladovanje kompleksnih pojmov kot je "voljenje za SD s stisnjenimi zobmi", da se prepreci vdor nedemokraticnih in nazadnjaskih tezenj temnih sil slovenske desnice, kaze na zelo visoko stopnjo dojemljivosti in razumevanja lastne pozicije v prostoru in casu. Tega obicajni forumski dvotaktnez nikakor ne premore, in ravno zato je splosni rasizem tako pronicljivih in tenkocutnih ljudi kot je svetovljanska urednica, toliko bolj zalosten od poceni robatega rasizma forumskih struznicarjev z diplomo.

Moja kritika na njen tekst ni osebna, ni kritika nanjo osebno, ampak na slovensko kulturo, katere del je tisti tekst in odzivi nanj. Je tudi kritika tebe :-)

(ce zdaj ne ves ali trolam ali resno mislim, ne skrbi, tudi meni ni jasno... pac corona in izolacija)