Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Buffett prodal deleže letalskih prevoznikov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[NemirniTujec]
Imas prav, da slovenija ni svobodna druzba - in temu je tako predvsem zaradi mentalitete kot je tvoja.
Nope, napačno si ocenil mojo mentaliteto. Če bi bilo po moje, bi bila Slovenija svobodnejša od Amerike (in to od tiste, ki so si jo zamislili founding fathers, kaj šele tiste, kakršna je v resnici).

Tebe trenutni totalitarizem moti, ker nisi na vecinski reklamni virus liniji, totalitaristicni impulz imas pa ocitno se hujsi od povprecnega slovenca.
To sploh ni impulz, temveč le racionalno sprijaznenje z realnostjo. Sanj o svobodi je konec, totalitarizem je de facto stanje. Zatorej improvise/adapt/overcome in naj bo totalitarizem vsaj za kakšno rabo, če ga že moramo imeti.


Vem pa, da jaz pri tebi in še marsikomu tule sprožim nek impulz. In sicer impulz branjenja "svobode govora" in "umetnosti" in da se iz tega naslova ne sme nasprotovati degenerirancem, ki uničujejo kulturo.
Saj ni čudno, vsem nam so prali glave, da "umetnikom" se ne pa sme oporekati in so svete krave; mora se jim dopustiti karkoli in nemara še iz javnega denarja plačati njihovo degeneriranost.
Na to zablodo se je žal cepila tudi napačno razumljena svoboda govora. Glede slednjega priporočam poslušanje spodnjega, vsaj od 4:20 do 8:20
youtu.be/TLmdPgn-cF8?t=260