Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Nollem sporočil: 967
[shevchenko]
> a to, da gre najbolj ogrožena skupina prebivalstva v cerkev, kjer se jih zbere par 10 oz. par 100 pa zate ne predstavlja nobenega tveganja?

pa predstavlja seveda, ampak v cerkve gredo vsi prostovoljno. vrtec pa je potrebno placati, kar se mi zdi blasfemija ob moznosti, da ti prinese korono domov.
govorim, da se ti isti otroci že vsaj dva tedna igrajo in družijo med seboj cele dneva - karantene ni - pa noben še ni prinesel korone domov

zakaj ti sošolci, ne bi mogli v šolo 100-200 metrov strran od doma, da bi v miru predelali snov do konca in pridobili manjkajoče ocene?

jaz sem sicer od (2) otrok doslej le enkrat fasal in to ROTA virus, (je pa pri njem malo več materiala za okužbo ;-) )

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2841836

Strani: 1

anon-551617 sporočil: 104
Ni res, da se otroci družijo, DALEČ od tega!!! Ravno nasprotno. Imamo otroka v vrtcu, se pogovarjamo z ostalimi starši, vendar fizičnega druženja ni! Vrtci so vselej žarišča virusov, grip in viroz . Razlog zato je, da starši v vrtec vozijo bolne otroke , čeprav ne bi smeli , ker pač nimajo izbire, morajo v službo. ...Če jih bodo odprli bo od tam šla katastrofa.
anon-551617 sporočil: 104
Otroci se ne igrajo in ne družijo!!! Pri nas gotovo ne!

Strani: 1