Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.930
Zadnja sprememba: najobj 27.04.2020 14:24
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [shevchenko]
> > > > Daj zaboga že enkrat iztrgaj tisti mikroprocesor iz svojega računalnika, ga zabriši v smeti in se končno poslovi s tega foruma. Če ni Intel je pa AMD.
>
> > > kaj pa imajo veze ameriske investicijske banke s procesorjem v racunalniku, bebo?
> > >
> > > ce ze hoces vedet, intel, na prenosniku pa ryzen.
>
> > Shevchenko, ti tule vpiješ "krvosesi!" zaprt v škatlo tekovina, kjer se gleda in posluša samo vnaprej posneto in tisočkrat predvajano. Zato ti tudi možgan seže le do Intel inside, nikakor pa ne do INTL outside. Kdo pa misliš, da te družbe financira, postavi na borzo, pomaga seliti po svetu, in kdo skrbi, da občasno pohrustajo kaj manjšega od sebe? SOZD Ljubljanska banka, TOZD gospodarska banka Ljubljana?
> ... čuj, mimoidoči ... evo, ko si glih omenil tekovine, srečen Dan OF ti želim in se ti ob tem zahvaljujem, da pred uvijek vrebajučim vanjsko-unutrašnjim neprijateljem shevchenkotom tako strastno braniš ZDA, ker se na totem forumu ZDA same pred njim ne morejo branit ...
>
> P.S.: se opravičujem, če sem za voščilo izbral napačne besede, ker tega res še nikoli nisem nobenemu voščil ...
Oprosti. Jaz danes praznujem dan PIF.
... čuj, PIF ali OF sploh ni važno, samo da ti praznuješ in da so ZDA na totem forumu na varnem pred shevchenkotom ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2841306

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 6.002
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [mimoidoci]
> > > > [shevchenko]
> > > > > Daj zaboga že enkrat iztrgaj tisti mikroprocesor iz svojega računalnika, ga zabriši v smeti in se končno poslovi s tega foruma. Če ni Intel je pa AMD.
> >
> > > > kaj pa imajo veze ameriske investicijske banke s procesorjem v racunalniku, bebo?
> > > >
> > > > ce ze hoces vedet, intel, na prenosniku pa ryzen.
> >
> > > Shevchenko, ti tule vpiješ "krvosesi!" zaprt v škatlo tekovina, kjer se gleda in posluša samo vnaprej posneto in tisočkrat predvajano. Zato ti tudi možgan seže le do Intel inside, nikakor pa ne do INTL outside. Kdo pa misliš, da te družbe financira, postavi na borzo, pomaga seliti po svetu, in kdo skrbi, da občasno pohrustajo kaj manjšega od sebe? SOZD Ljubljanska banka, TOZD gospodarska banka Ljubljana?

> > ... čuj, mimoidoči ... evo, ko si glih omenil tekovine, srečen Dan OF ti želim in se ti ob tem zahvaljujem, da pred uvijek vrebajučim vanjsko-unutrašnjim neprijateljem shevchenkotom tako strastno braniš ZDA, ker se na totem forumu ZDA same pred njim ne morejo branit ...
> >
> > P.S.: se opravičujem, če sem za voščilo izbral napačne besede, ker tega res še nikoli nisem nobenemu voščil ...

> Oprosti. Jaz danes praznujem dan PIF.

... čuj, PIF ali OF sploh ni važno, samo da ti praznuješ in da so ZDA na totem forumu na varnem pred shevchenkotom ...
Razlago kaj počnejo investicijske banke samo ti vidiš kot branjenje ZDA. Shevchenko pa kot krvosesanje. Kdo je zdaj tu nor?

Strani: 1