Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 8.231
Če ti verjameš ameriški statistiki ok, jaz ji ne kaj prida. Dokler ima tam 25% državljanov pravico, da pridejo na urgenco za max. 10 dni in v tem času ugotovijo, po priklopu na osnovne naprave , ali bo preživel in šel iz bolnišnice čim prej...
... dotlej je vsaka statistika o preživetju zaradi raka ali podobnih težjih bolezni fake.

Poglej, Amerika je krasna za delati dober biznis, za živet že precej manj. To je še vsak, ki hodi naokrog z odprtimi očmi, ugotovil.

Samo koliko Slovencev, ki so odšli tam po letu 2000, je prišlo prej ali slej nazaj iz USA - pa so bili dokaj uspešni tam - je pokazatelj standarda življenja tle.

Ampak ne, ti bi rad fural ameriško vozilo z 8.000 cm3, jedel cheesburgerje in tankal pol cenejše gorivo... potem pa izvoli, se lahko preseliš gor v USA. Jaz ti ne bom branil.

(Se pa strinjam s teboj, da imajo v USA zelo napredno medicino, ki je blazno draga - bom dodal - in da imajo lepo naravo... vse je res, če ne bi potoval min 300 km, da si ogledaš bližnji park ali prvo plažo... za medium society. Nič me tam ni posebej impresioniralo, razen tega da moraš izgubiti vsaj 2 uri, da se kam premakneš. Zguba cajta.)