Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.974
Zadnja sprememba: najobj 24.04.2020 19:54
[rename]
> Pustiva kaj govoriš že od začetka. Danes zjutraj si trdil: "Vlada bo seveda padla takoj po koncu te karantene, še pred poletjem."
> Ne rečem da ni možno, ampak Tarča je vseeno malo zadela v tarčo.
Že davno pred Tarčo sem napovedoval protivladne demonstracije, ki se bodo začele takoj po koncu karantene.. o tem sem pisal še preden sem slišal za tistega Jašarja ali kak se že kliče on Mariborčan, to bo NAJOBJ verjetno bolj točno vedel.
Tarča pa bo ta proces najbrž le še pospešila.

Je pa res, da sem pričakoval, da bo glavna tarča še vedno Janša; zdaj sem skontal, da je tarča zamajati koalicijo; po Janši pa bodo udrihali za časa predvolilne kampanije in mu obesili tudi vse z biznisiranjem Počivalška in Tonina.
... čuj, iz "radarskih" časov se spomnim enega pacienta s podobno čudnim imenom/priimkom, da pa bi jaz poznal vse povzpetniške paciente med mariborsko mularijo, pa res preveč pričakuješ od mene ...

P.S.: res ne razumem, kako si blesavi kreteni - jebiga, ne najdem drugega izraza - iz opozicije s podporo še bolj blesavih do Janšata nepojmljivo sovražnih novinarjev predstavljajo predčasne volitve sredi niti slučajno končane pandemije, bi pa bilo zanimivo videti, koliko dovolj pogumnih in agresivnih "kockarjev" - v Mariboru so bile Viole "udarna pest" protestov - je med ljubljanskimi Green Dragonsi in koliko bi se jih zbralo pred parlamentom ... khmm, ker množični mariborski protesti takrat so bili izključno proti radarjem oziroma proti Kanglerju in z Janšatom niso imeli nič, tukaj forum.finance.si/?m=...108&single pa poglej enega izmed mojih postov s časovnico takratnega dogajanja, o katerega časovni neusklajenosti (= "posledica" se zgodi prej od "vzroka") sem na totem forumu večkrat pisal, ker sem že takrat imel pun kurac povezovanja rušenja radarjev in Janšatove vlade oziroma enačenja večkrat po več kot 10.000 ljudi na nepolitičnih protestih Mariborčanov proti Kangler-Šešokovem javno-zasebnem ropanju z radarji in kasnejšimi dirigiranimi političnimi protesti - zdi se mi samo enem - z niti ne 100 zbranimi komadi onemu hecnemu Jašaru podobnih pacientov ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2840741

Strani: 1

Endimion sporočil: 10.396
Oni MB skret z radarji je bil povod, da ste toteki Kanglerju skurli pol Maribora. Ni pa bil vzrok. Folke je bil zaradi krize, izgubljenega dela, pa vsega sit, naveličan, jezen. Oni radarji so ekonom loncu, v katerem je že močno vrelo, le pokrovko odnesli. Če dodaš zraven še pregovorno vročekrvni štajesrski temperament "Nas nena bodo toti jebali", je v bistvu cela stvar še kulturno izgledala...

MB vstaja proti radarjem, Kanglerju in Šešoku, pa je bil katalizator za vseslovensko rajanje na Trgu Republike. Ker je pokazalo, da se da oblast (magari le lokalno) s protesti tudi sneti.

Ko ti ljudje začno razmišljati o protestih, je to za oblast vedno znak za alarm. Včeraj denimo se jih je našlo nekaj in protestiralo tako da so se po Trgu Republike vozili v krogu in trobli... z bicikli :)

shrani.si/f/35/yG/3J...250224.jpg

malo višje od karavank sem ter tja kakšen tudi ozdravi, v Sloveniji pa ne. menda zarad Nutelle al pač neki...

www.nijz.si/sites/ww....2020.xlsx

Ker se tega hudiča preboli v nekih treh tednih, zdajle ne moremo met več kot 300 aktivnih primerov bolnih. od teh 300 jih je 70 v bolnišnici, okol 150 pa v 5 domovih ostarelih. In za razliko onih 80 ljudi dejansko vemo kdo so.

80 ljudi. Max 120. pa je zaprt ves Javni prevoz, polovica do 3/4 vseh trgovin, Šole, vrtci, Javno življenje..

Oblast bi dala policijska pooblastila vojski, obenem MORS preko javnega razpisa kupuje paket 600 šlemov in ščitov, namenjenih krotenju množic (dobesedno tako piše na portalu e-naročanje, boja se rabi za misije na tujem). Četudi je to bilo planirano že precej prej, je bil timing objave Javnega razpisa sfaljen v nulo. A veš kako sporočilo to daje ta moment?

V zanmivih časih živimo...

Strani: 1