Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.967
Počivalšek pa je govoril, da poslujejo z zanesljivimi podjetji...

... gre za insajderske info, pomešane z vojnim dobičkarstvom. Stvar je precej očitna.

In če Snežič pravi: Tačke stran od tega posla... hu, potem nehote pove, da nekaj ve o teh poslih, sicer ne bi podjetjem (ki ga povprašajo) aka svetoval: tačke stran od tega.

Torej, izgleda, da je ta nova Vlada (kot smo predvidevali) afera na dveh nogah... ki želi ustvariti dobiček v izrednem stanju.

Me kaj dosti ne čudi vse skupaj, glede na naravo ljudi, ki vse skupaj vodijo...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2839098

Strani: 1

lojze1 sporočil: 784
čas vnosa: 20.04.20 13:50
Kaj je to za en argument:"Me kaj dosti ne čudi vse skupaj, glede na naravo ljudi, ki vse skupaj vodijo.." A je tvoja narava "ta prava"?!
najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 20.04.2020 14:20
[]
Počivalšek pa je govoril, da poslujejo z zanesljivimi podjetji...

... gre za insajderske info, pomešane z vojnim dobičkarstvom. Stvar je precej očitna.

In če Snežič pravi: Tačke stran od tega posla... hu, potem nehote pove, da nekaj ve o teh poslih, sicer ne bi podjetjem (ki ga povprašajo) aka svetoval: tačke stran od tega.

Torej, izgleda, da je ta nova Vlada (kot smo predvidevali) afera na dveh nogah... ki želi ustvariti dobiček v izrednem stanju.

Me kaj dosti ne čudi vse skupaj, glede na naravo ljudi, ki vse skupaj vodijo...
... eh, kolikor vidim, zdaj noben ni neznanega dne, na neznan način in na neznanem kraju sprejel neznano nagrado, ampak je vse transparentno, tako da res ne vem, kaj te spet muči ...

P.S.: vojno dobičkarstvo je najbolj normalna stvar - BTW, boj s korono imenujejo vojna povsod po svetu - za vsako vojno, sicer besedna zveza "vojno dobičkarstvo" po celem svetu ne bi obstajala, poleg tega pa tokrat ne kupujemo Patrije za potrebe NATO pakta, ampak kupujemo zaščitno opremo, ki jo res rabimo, pa Šarcu tudi noben ni zvijal roke, da je odstopil in se prostovoljno odpovedal možnosti, da neznanega dne, na neznan način in na neznanem kraju sprejme neznano nagrado ... aja, in ko sem že pri Šarcu in Janšatu, Janša mi res gre na kurac, ker niti zdaj ne more iz svoje tviteraške kože, neizmerno bolj pa mi grejo na kurac hinavske skrivaške pizde, ki so se s Šarcem na čelu poskrile v svoje luknje in se kot stekli psi zaganjajo v Janšata, ki je - njegov motiv sploh ni pomemben - z vodenjem vlade za VSE ljudi v Sloveniji nastavil svoj hrbet v daleč najhujši krizi od WWII naprej ...

Strani: 1