Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-54454 sporočil: 4.098

Aaaaa, zdaj se spomnim zakaj sem te imel na ignore. Imas ful mocna mnenja o stvareh, o katerih nimas niti najmanjsega pojma in si hkrati v popolni zmoti. In ce ti kdo to poskusa predstaviti, podvojis svoje navduseno vztrajanje v neumnosti.

Se ze nisva prevec pogresala, da sva en brez drugega vseeno zrasla v dedca in pol. :)

Za naprej pa naj vsak verjame svoji pravljici.

Ti, da je v sloveniji samo 600 in drodiz takih brez, jaz pa, da jih samo jaz osebno poznam najmanj 5, pa ni, da ravno sprasujem okoli.

In svet se bo mirno vrtel naprej, samo da smo vsi srecni. :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2838962

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[tmatej]
>
> Aaaaa, zdaj se spomnim zakaj sem te imel na ignore. Imas ful mocna mnenja o stvareh, o katerih nimas niti najmanjsega pojma in si hkrati v popolni zmoti. In ce ti kdo to poskusa predstaviti, podvojis svoje navduseno vztrajanje v neumnosti.
>
>

Se ze nisva prevec pogresala, da sva en brez drugega vseeno zrasla v dedca in pol. :)

Za naprej pa naj vsak verjame svoji pravljici.

Ti, da je v sloveniji samo 600 in drodiz takih brez, jaz pa, da jih samo jaz osebno poznam najmanj 5, pa ni, da ravno sprasujem okoli.

In svet se bo mirno vrtel naprej, samo da smo vsi srecni. :)
Skratka to da stresas kolosalne bedarije, ko te opomnimo da pac otroci do polnoletnosti (ali pa celo do 26. leta starosti, ce "pridno" studirajo - torej ja, cetrtina populacije) NE POTREBUJEJO dopolnilnega zavarovanja za polno pokritje zdravstvenih storitev - to ti odmahnes z "naj vsak verjame svoji pravljici"?

Nobene potrebe po "I stand corrected", po "motil sem se, hvala za popravek", nobene potrebe za vsaj bezen pogled v ogledalo spacene arogance, ki si jo stresal se minuto prej? Nic?

Je to stvar vzgoje ali kakih verskih prepricanj, da ti ni dovoljeno motiti se in spoznati svoje zmote?

Se pa strinjam da je tudi v sloveniji kar nekaj ljudi ki niso tic ne mis in plavajo mimo sistema "obvezno + dopolnilno". Jaz denimo nimam nobenih slovenskih zavarovanj, pa sem vseeno drzavljan in ni cisto jasno kako sem pokrit ce se mi kaj zgodi ko pridem v Slovenijo. Tudi kaksni klosaji ali ideolosko odloceni ljudje morda nimajo pokritega dopolnilnega zavarovanja, ceprav ti ga v primeru da si brez sluzbe, po zakonu mora castiti obcina - je pa le treba iti tja in podpisati en papir ali dva.
anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 19.04.2020 21:14
[tmatej]
>
> Aaaaa, zdaj se spomnim zakaj sem te imel na ignore. Imas ful mocna mnenja o stvareh, o katerih nimas niti najmanjsega pojma in si hkrati v popolni zmoti...
Ti, da je v sloveniji samo 600 in drodiz takih brez, jaz pa, da jih samo jaz osebno poznam najmanj 5, pa ni, da ravno sprasujem okoli.
"Nemirni" me ima na ignore (jaz nimam nikogar) verjetno iz istega razloga kot je imel tebe, pač se poangležil in postal Francozom, ki težko sprejemajo drugačna mnenja, posebej argumentirana, Francozi pač...kakorkoli, shajava drug poleg drugega. Kar se tiče zdravstvenega zavarovanja je pač tako, da oseba, ki ostane brez dela, tudi študentje, ki jim je prenehal status morajo obiskati najbližji zavod za zdravstveno zavarovanje in z uslužbencem za okenčkom izpolniti "M1" obrazec ter poiskati ustrezno podlago za obvezno zdravstveno zavarovanje...včasih se postopek močno zakomplicira, če študent brez statusa obkljuka, da je družbenik v nekakšnem d.o.o....

Strani: 1