Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koronavirus na glavo obrnil ladijski turizem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1127DXSXU sporočil: 833
[Glavni forum] Tema: Koronavirus na glavo obrnil ladijski turizem
[#2838731] 18.04.20 17:18 · odgovor na: (#2838726)
Odgovori   +    8
[kren]
OK, tisti brez plač ne bodo hodili na dopust, tisti z nižjimi dohodki bodo pa še bolj gledali na vsak €, kot do zdaj. Ampak dopustu se ne bodo vsi odpovedali. Raje se bodo odpovedali nakupu novega avtomobila, stanovanja, pohištva, opreme...

Po moje bo letos poleti slovenska in hrvaška obala pokala po šivih. Ampak zaslužki bodo bolj mizerni, ker bodo turisti manj trošili.
Kolikor jaz srečujem ljudi se jih 90% zaveda potrebe po distanci in se jih zlepa ne bo spravilo v kakšno gužvo, kjer bi jim kdorkoli dihal za vrat, dokler bo tale smrtonosni virus razsajal in še ne bodo cepljeni. Hočejo bit vsaj 2 metra narazen in če jih je 10 skupaj ratajo nervozni, ne glede na to da so 2 metra narazen.

Tako, da kakšnega "pokanja po šivih" zagotovo ne bo. Vsaj dokler ne bo cepiva. Lahko pa se motim in Se bo pokazalo, da je mojih 90% v resnici 10%, ostalo so pa pristaši "covid19 je gripa" in "švedskega pristopa". Bom z zanimanjem in iz distance spremljal.

Glede na naravo grožnje, najbolje kaže našim hribovskim destinacijam, pa kampom tudi.