Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek 24ur: Aktivno okuženih le 356, ocenjuje NIJZ

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518732 sporočil: 934
[Glavni forum] Tema: 24ur: Aktivno okuženih le 356, ocenjuje NIJZ
[#2838415] 17.04.20 12:53 · odgovor na: (#2838410)
Odgovori   +    0
[alek14]
> [kren]
> Desni se zavedajo pomena gospodarstva in ne dopustijo njegovega kolapsa.

Kolikor jaz razumem in izkušnje povsod po svetu so take, ta tem ostrjši so ukrepi tem manjša je škoda na gospodarstvu.
S tem, da pod ostrino ne mislim nujno na zapiranje gibanja in poslovanja, temveč na doslednost zaščitnih ukrepov. Korejcem je to uspelo - toda Korejci imajo IQ 105, mi pa 94.
Korejc razume, da ob tem času ne more biti vrtnih zabav, Slovenc pa tega ne razume. Pač ni dovolj inteligenten.

Če bodo novi primeri še naraščali si bomo morali konkretno zrcalo nastaviti. Tako Korejci, kot Kitajci po povedali, da je največ prenosov okužb doma. In prav tam se mi ne držimo reda. Obiski, obiski, obiski...
najbolj butasto je to, da ga veliko biksa ravno starejša populacija (70+) zaradi katere je v prvi vrsti sploh uvedena karantena, ki sicer velja za vse. izredno neodgovorno do družbe. pa ne mislim nekaj posameznikov, ampak bolj ali manj vsi. ne jebejo, oni so dovolj izkušeni in vedo, da je to brez veze, sploh pa jim ni nič in so zdravi. (tako kot tisti iz doma starostnikov Metlika, ki so vpili z balkona nič nam ni, v redu smo, potem pa so čez teden dni začele prihajat novice o smrtih od tam.