Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Britanski premier Johnson na intenzivni negi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.973
[Glavni forum] Tema: Britanski premier Johnson na intenzivni negi
[#2834546] 06.04.20 22:26 · odgovor na: (#2834532)
Odgovori   +    1
Mau kisika in hidroklorokina pa bo, ameriškega remdesivirja pa še ne potrebuje. We'll see.

(Remdesivir mora biti ameriški zmagovalec te krize, dvocevka, ki ubije nosoroga... ne pa zgolj hidroklorokin, ki so ga izumili proti malariji že leta 1955 in je danes brez patentnega varstva. ter ga že vsi imajo, tudi mi, poleg onega japanskega zdravilčka.)

(The world is run by business) We'll see.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2834546

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
Pred časom sem bral knjigo starejše izdaje napisana od zdravnika.

Med drugim je napisal. Ko si mlad zdravnik imaš za vsako bolezen deset zdravil, ko si starejši z izkušnjami z enim zdravilom zdravis deset bolezni.

Zadnjič je bil tale gor en Link do makedonskega zdravnika, ki trdi da je del smrti zaradi preintenzivnega zdravljenja.
bc123a sporočil: 48.253
[]
Mau kisika in hidroklorokina pa bo, ameriškega remdesivirja pa še ne potrebuje. We'll
Nehajte ze s tem hidroklorokinom... pomaga samo zelo omejenemu krogu pacientov, ki jim sranje naredi lasten imunski sistem.

"Mau kisika" pa zal ne bo slo. Na kisiku je ze od zjutraj. In se mu je proti veceru poslabsalo dovolj, da so ga premestili na intenzivo.

Vrag je vzel salo.

Upam da bo tole po vseh svetovnih in slovenskih medijih da se neha zajebavat folk ki "rabi ven" "rabi obalo" "rabi se rekreirat". Ker Johnson je lahko idiot, a nihce ga ni imel za posebno ranljivega. No pa glejte sedaj.
anon-178149 sporočil: 4.311
[]
Mau kisika in hidroklorokina pa bo, ameriškega remdesivirja pa še ne potrebuje. We'll see.

(Remdesivir mora biti ameriški zmagovalec te krize, dvocevka, ki ubije nosoroga... ne pa zgolj hidroklorokin, ki so ga izumili proti malariji že leta 1955 in je danes brez patentnega varstva. ter ga že vsi imajo, tudi mi, poleg onega japanskega zdravilčka.)

(The world is run by business) We'll see.
V Guardianu so ene 3 dni nazaj lepo napisali, da britanskim bolnišnicam zmankuje kisika....

Strani: 1